Номер Стандарт

Номер “Стандарт” площею 16 м² ідеально підійде для двох. Таких номерів у нас є два, тож беріть друзів з собою. Компанією відпочивати веселіше, а місця вистачить усім. Стіни обшиті деревом, вам буде легко дихати та приємно спати в цих номерах. Нічого зайвого, все продумано до найменших деталей.

В номері “Стандарт” ви знайдете все необхідне для відпочинку на природі з високим рівнем комфорту. Звичайні речі, що створюють відчуття простоти та затишку в кожному номері:

  • два зручні дерев’яні односпальні ліжка з ортопедичними матрацами,
  • невеликі приліжкові тумби зі світильниками,
    практична шафа-прихожа для ваших речей з великим дзеркалом,
  • м’яке та зручне крісло, в якому хочеться просто посидіти,
  • безкоштовний Wi-Fi для безперервного зв’язку із зовнішнім світом.

У разі потреби можна доставити розкладне ліжко, тому в номері поміститься невелика сім’я з однією дитиною.

Номер “Стандарт” обладнаний санвузлом з душовою кабіною. Дизайн ванної кімнати виконаний у світлих тонах, вся сантехніка сучасна та справна. Комфорт наших гостей понад усе.

Чистота та догляд за номерами прискіпливо перевіряється. На вас чекає прибраний номер, пухнасті рушники, чиста постіль, продезинфікований санвузол. Персонал готелю працює старанно та створює ідеальні умови для вашого перебування.

В номері “Стандарт” ви приємно та затишно відпочинете. А, прокинувшись вранці, відчуєте новий прилив сил, зможете вдихнути свіже повітря та смакувати каву в альтанці біля озера. Ви варті таких моментів. Наповнених спокоєм та гармонією. Тому даруйте їх собі та найближчим людям час від часу. Готельно-відпочинковий комплекс “Дача” чекає на вас.