Як влаштована нижня баня

Давно відомо: всі проблеми зі здоров’ям починаються в голові, тобто в наших думках та внутрішньому стані. Безліч стресових ситуацій стають неприємними подразниками для нервової системи та заливають відбиток. Уникнути їх неможливо. Але можна знайти спосіб періодично позбуватися всього непотребу.

Зробіть відвідування бані вашим регулярним ритуалом. Повне розслаблення, емоційний відпочинок та відновлення внутрішніх сил стануть саме тим ресурсом, котрий вам необхідний.

Затишна і приємна атмосфера “Дачі” налаштовують на спокій та відновлення. Адже до ваших послуг:

  • парна з розпеченим камінням, де ви почнете розслаблятися за допомогою ароматичних олій;
  • зануритися в стан медитації;
  • кімната для відпочинку зі зручними кріслами-гойдалками, де можна посидіти та великий стіл з лавками для теплого чаювання та спокійних розмов;
  •  віники та вправний банщик;
  • відро-водоспад для швидкого позбавлення від негативу;
  • Сінна фіто зона для відпочинку на другому поверсі.

А коли на душі стає спокійно, відновлюється рівновага та повертаються сили, вашому тілу не загрожуватимуть хвороби.

Подаруйте собі відпочинок на “Дачі”, та переконайтесь в цілющому впливі бані на дровах на тіло та душу. Відпочивайте та розслабляйтесь правильно.

Рекомендації перед відвідуванням бані

В наших головах живе багато неправильних стереотипів. Вживання алкоголю, начебто, стало невіднятною частиною банної культури. Та насправді, це лише спотворення фактів.

Традиційна баня ― це спосіб оздоровлення тіла та душі. Запаси рідини потрібно поповнювати чистою водою та чаями із запашних трав. Алкоголь в лазні категорично заборонений та абсолютно не потрібний.

Не варто також зловживати їжею перед відвідуванням бані. Легкого перекусу за годину до парної цілком достатньо. Адже переповнений шлунок ― це також навантаження на організм.

Після парної дайте собі час відпочити в розслабленому стані, без зайвих навантажень. Вдихаючи запах сушених трав та смакуючи чай з медом.

Відпочинковий комплекс “Дача” пропонує своїм гостям не просто попаритись в бані, а по-справжньому долучитися до давніх традицій оздоровлення тіла та душі. Поринути у культуру, що пройшла крізь сотні років.