Номер “Стандарт з балконом” для затишного відпочинку посеред природи

Відчуття спокою та розслаблення, яке ви відчуєте після комплексу банних процедур, варто зберегти якнайдовше. Тому, не поспішайте повертатися до повсякденного ритму життя, залиштесь на “Дачі” хоча б на одну ніч. Затишний міні-готель серед мальовничої природи чекає на вас.

Два номери “Стандарт” площею 16 м², що обладнані балконом, наповнені атмосферою спокою та комфорту. Тут ви будете почуватися затишно, наче вдома. В такому номері зручно розміститися вдвох.

Кімната оснащена всіма необхідними речами та водночас не містить нічого зайвого. Комфортабельний номер “Стандарт з балконом” зустрічає гостей:

  • великим двоспальним ліжком зі зручним матрацом;
  • приліжковою тумбою зі світильником;
  • місткою шафою з великим дзеркалом;
  • зручним кріслом,
  • чистою постіллю та рушниками.

Стіни номеру обшиті деревом, для ремонту використовувалися натуральні матеріали. Тут затишно та приємно в будь-яку пору року. Легко дихати та солодко спати.

Кожен номер в готелі обладнаний окремою ванною кімнатою з душовою кабіною. Сучасна сантехніка, якісний ремонт та ідеальна чистота до ваших послуг. Ми пропонуємо відпочинок на природі зі справжнім комфортом.

Окремої уваги заслуговує вид з балкона. Прокинувшись вранці, будете зачаровані красою природи за вашим вікном. Наші гості полюбляють смакувати ранкову каву, милуючись неперевершеним краєвидом.

У нас ви знайдете всі сучасні можливості для комунікацій із зовнішнім світом. Безкоштовний Wi-Fi доступний гостям готельно-відпочинкового комплексу Дача” цілодобово.

Тут ви будете почуватися затишно, наче в дитинстві. Зможете гарно відпочити, відкинувши всі турботи. Відчуєте гармонію з навколишньою красою та внутрішній спокій. Такий відпочинок варто дарувати собі час від часу, для відновлення рівноваги та справжнього оздоровлення.

Після відпочинку на “Дачі” ви з новими силами візьметесь до своїх справ. А сюди будете повертатися, як до джерела вашої енергії. Відпочити та набратися сил для нових звершень.