Як влаштована верхня баня

Сюди приходять попаритись, розслабитись та відпочити. Баня на дровах спроектована так, щоб було зручно та комфортно, відчувалась особлива атмосфера для справжнього оздоровлення.

 

Баня по-білому складається з кількох приміщень:

 

  • парна з пічкою на дровах, дим з якої виходить назовні, а тепло залишається всередині;
  • затишна кімната відпочинку, де по-особливому смакує запашний трав’яний чай;
  • зручна лежанка під самим дахом, де зручно розслабитися після парної;
  • душова з відром холодної води, яке варто перевернути на себе після парної;
  • окремий санвузол.

Парна обладнана трьома дерев’яних рядами лежанок, температура на останній ― найвища. Біля печі прилаштоване гаряче каміння, на яке можна лити воду та додавати ароматичні олійки. Так регулюється температура та рівень вологості в парній.

Кімната відпочинку, обвішана віниками з різних трав, створює неповторну атмосферу для релаксу. За великим столом зручно розміщується 8-10 чоловік. Сходинками можна піднятися на лежанку, та відпочити на м’яких пуфах. Смакувати тут запашний чай з трав ― це справжнє задоволення.

В сучасній душові прилаштоване відро-водоспад для контрастного обливання. Вам достатньо лише наважитись смикнути за мотузку, і холодне обливання готово. Після парної ця процедура дуже корисна для здоров’я.

Баня по-білому залишається популярною через сотні років. Це дієвий ритуал розслаблення, спосіб оздоровлення та можливість продовжити молодість. Відпочинковий комплекс “Дача” запрошує своїх гостей долучитись до такої корисної давньої традиції.

Рекомендації перед відвідуванням бані

В наших головах живе багато неправильних стереотипів. Вживання алкоголю, начебто, стало невіднятною частиною банної культури. Та насправді, це лише спотворення фактів.

Традиційна баня ― це спосіб оздоровлення тіла та душі. Запаси рідини потрібно поповнювати чистою водою та чаями із запашних трав. Алкоголь в лазні категорично заборонений та абсолютно не потрібний.

Не варто також зловживати їжею перед відвідуванням бані. Легкого перекусу за годину до парної цілком достатньо. Адже переповнений шлунок ― це також навантаження на організм.

Після парної дайте собі час відпочити в розслабленому стані, без зайвих навантажень. Вдихаючи запах сушених трав та смакуючи чай з медом.

Відпочинковий комплекс “Дача” пропонує своїм гостям не просто попаритись в бані, а по-справжньому долучитися до давніх традицій оздоровлення тіла та душі. Поринути у культуру, що пройшла крізь сотні років.