Відпочинковий комплекс «Дача» - це гарантовано зручний відпочинок на природі з купою приємних вражень

Для мешканців Львівщини вже давно не секрет, що кількість по-сучасному об лаштованих місць із безпечними водоймами, де можна без зайвого ризику покупатись та комфортно відпочити, можна перерахувати на пальцях однієї руки.

 

Саме до числа таких унікальних, затишних, а головне безпечних місцин можна справедливо віднести і відпочинковий комплекс «Дача».

 

Адже у весняно-літній сезон ми щиро запрошуємо гостей до нас, де безмежна кількість запашної зелені, сповнене пахощами свіже повітря, приємна прохолода озера, милозвучний плескіт води та вражаючий краєвид перетворять Ваш відпочинок на незабутні спогади.

 

Знаходимось ми всього в 20 хвилинах їзди від Львова, тому Ви з легкістю і без надмірних затрат часу зможете відпочити біля озерця з друзями чи ріднею та отримати купу приємних емоцій.

Наші альтанки

Альтанка №6 — 650 грн

Альтанка №7 — 650 грн

Альтанка №9 — 650 грн

Альтанка №10 — 550 грн

Альтанка №11 — 550 грн

Альтанка №1 — 650 грн

Альтанка №8 — 700 грн

Альтанка №3 — 700 грн

Альтанка №4 — 700 грн

Альтанка №5 — 700 грн

Альтанка №2 — 1800 грн

Альтанка №12 — 1800 грн

Зручна альтанка - запорука захоплюючого відпочинку

На території ВК «Дача» на Вас очікують комфортні альтанки. Це ідеальне рішення для святкування уродин, днів народження, корпоративних виїздів та просто поїздок на природу з ріднею чи друзями.

 

Наші альтанки розраховані на різну кількість людей. Ми пропонуємо цілих вісім альтанок, в яких зручно можна розмістити від 8 до 14 осіб, проте у нас також представлено унікальну за своєю величиною альтанку для комфортного відпочинку відразу 30 людей із наявною розкішною верандою та безпосередньою близькістю розташування до води.

 

У вартість оренди альтанки вже входить ціна користування мангалом.

 

Приготування запашних страв на вогні – справа надзвичайно цікава та дивовижно смачна.

 

У відпочинковому комплексі «Дача» Ви можете власноруч спробувати приготувати або ж блиснути власними кулінарними здібностями чи звернутись за допомогою до нас. Яку б страву Ви не обрали, приготована на вогні, приправлена свіжим повітрям та неймовірно позитивним настроєм вона буде неповторно смакувати та дарувати Вам і Вашим друзям надзвичайну насолоду.

 

Альтанки розташовані вздовж берега, кожна з них являє собою затишне відособлене місце з надзвичайно приємним краєвидом на озеро.

 

Відстань між альтанками достатня, щоб не заважати відпочинку інших гостей. З кожної із них безперешкодно проглядається дитяча ігрова зона.

 

Замовити комфортну альтанку для зручного відпочинку Ви можете в будь-який час.

з 21:00 погодинна оплата альтанок:

Звичайна альтанка – 300 грн

Велика альтанки – 500 грн (2 та 12 альтанки)