Лазня для Снігової королеви

Програма “Лазня для Снігової королеви” поєднує неймовірні речі: вогонь та лід. Крига допомагає зберегти молодість вашого тіла, а гарячий пар сприяє цьому процесу. Правильно підібране чергування оздоровчих процедур та майстерність наших пармейстрів зроблять ваш відпочинок незабутнім.

 

Ефектом від програми “Лазня для Снігової королеви” є хороше самопочуття та прекрасний вигляд. Це чудовий подарунок для тих, кого ви цінуєте.

Опис програми “Лазня для Снігової королеви”

Відпочинок розрахований майже на три години та допоможе відволіктись від усіх щоденних клопотів. Пориньте у справжню казку. Процедури чергуються одна за одною. Починаючи від легкого зігрівання, через крижане паріння, ви досягаєте повного розслаблення.

 

Кожен етап контролюється досвідченими професіоналами, котрі знають свою справу. Час перебування в парній, відпочинку, масажу коригується для кожного клієнта індивідуально. Це справжня казка персонально для вас.

Ванночки для ніг на відварі березового листя

Все починається з легкого прогрівання стоп. Тепло піднімається вгору, поступово огортаючи ваше тіло. Відвар березового листя містить корисні компоненти, має протизапальну та протимікробну дію, гарно впливає на шкіру.

 

Ваш організм має час розслабитися та налаштуватися на оздоровлення. Коли стопи добре пропарені, можна приступати до наступного етапу.

Неперевершена ароматерапія

Запах сушених трав та квітів огорне вас приємними спогадами про теплі літні дні. Така ароматерапія здатна творити дива. Ви відчуєте затишний спокій та підготуєтесь до більш інтенсивних процедур.

 

Позитивний вплив терапії ароматами на нервову систему відомий з давніх-давен. Програма “Лазня для Снігової королеви” наповнена терпким запахом цитрусових фруктів та екзотичних ефірних олій. Основою для цього букету виступає аромат сушеного сіна, котрий сам по собі вже відпочинок.

Знайомство з парою на березово-дубових віниках

Наступний етап програми ― це перший захід в парну для ознайомлення вашого організму з парою. Тепло ніжно огортає все тіло, готуючи його до інтенсивного прогрівання.

 

Березово-дубові віники ніжно торкаються вашої шкіри, наповнюють її корисними речовинами. Процес омолодження вже розпочався. Підвищується пружність та еластичність шкіри, відкриваються пори, з потом виводяться токсини.

 

На цьому етапі програми “Лазня для Снігової королеви” ви можете цілком розслабитися та відчути приємне тепло.

Медово-кавовий скраб

Після першого паріння шкіра чекає на очищення медово-кавовим скрабом. Це ефективна SPA процедура, яку варто робити хоча б раз на тиждень. Мед ніжно очищує та живить шкіру, а кава наповнює енергією.

 

Не секрет, що натуральні компоненти скрабу найбільш ефективні для вашого здоров’я та краси. Подаруйте собі таке ніжне очищення з програмою “Казка для Снігової королеви”.

Крижане паріння

Тепер ви готові до найголовнішого. Паріння там-там в чотири руки проходить на березово-дубових віниках. Воно супроводжується обтиранням льодом з соку цитрусових фруктів та обливанням крижаною водою.

 

Позитивний вплив такої інтенсивної процедури на організм людини неперевершений. Після крижаного паріння ваша імунна система почне працювати, як швейцарський годинник. Всі внутрішні органи відчують прилив сил та енергії. Кріомасаж омолодить шкіру, вона наче засяє.

 

Жодна косметична процедура не здатна перевершити цей комплекс. Ви омолоджуєте свій організм зсередини та отримуєте дивовижний ефект.

 

Секрет бездоганного вигляду Снігової королеви розкрито. Він став основою програми “Лазня для Снігової королеви”. Подаруйте собі молодість.

Відпочинок на сіні

Після насичених процедур час розслабитися на зручній лежанці, вкритій сіном. Аромати природи та тиша огорнуть вас. Можна просто подрімати, насолоджуючись справжнім відпочинком.

 

У вашому розпорядженні ціла арома кімната, де відчуєте запах літнього дня за містом. Сушені лугові трави, польові квіти, лікарські рослини, що знайомі з дитинства. Дотик природи просто необхідний жителям сучасних перенаселених міст. Знаходьте час для такого справжнього відпочинку.

Масаж для релаксу

Завершує насичену програму “Лазня для Снігової королеви” релакс-масаж. Руки вправного майстра заставлять вас забути про все на світі. Інтенсивний масаж займе не більше 20 хвилин вашого часу, але ви отримаєте чудовий ефект.

Не слід чекати, що прийде особливий момент. Ми повинні самі творити такі дива для себе та близьких нам людей. Програма “Лазня для Снігової королеви” розрахована саме на те, щоб приємно здивувати. Спробуйте, ви точно захочете ще.

Переваги програми “Лазня для Снігової королеви”

Це банна програма для тих, хто прагне бездоганно виглядати. Але не має зайвого часу. Правильно підібраний комплекс SPA процедур дає можливість отримати максимальний ефект у стислі терміни та позитивно впливає на здоров’я.

 

Скориставшись програмою “Лазня для Снігової королеви” ви отримаєте:

 

  • бездоганні SPA процедури для збереження вашої краси та молодості;
  • якісно використаний час;
  • оздоровлення організму;
  • послуги кваліфікованих майстрів, котрі люблять свою справу.

Не відкладайте приємні моменти на потім. Час жити сьогодні. Програма “Лазня для Снігової королеви” чекає на вас у відпочинковому комплексі “Дача” неподалік від міста Львів.