Королівська лазня

Програма “Королівська лазня” розрахована на людей, що вміють цінувати себе. Це справжній елітний відпочинок для очищення душі та тіла. Процедури послідовно змінюють одна одну, звільняючи вас від зайвого. Час розраховано ідеально, щоб ви все встигли. Дозвольте собі відпочити по-королівськи.

Опис програми “Королівська лазня”

Паріння відбувається у кілька етапів. За кожним підходом ви все більше відчуваєте, як тіло розслабляється, а розум звільняється. Досвідчені пармейстри знають, який час перебування в парній для вас оптимальний. Тут ви можете повністю довіряти майстерності людей, котрі люблять свою справу.

 

Королівське паріння на запашному сіні, неперевершений скраб та родзинка програми ― особливий масаж. Понад три години справжнього релаксу для тіла та душі. Не дивно, що ви відчуєте бажання повернутися сюди ще не раз.

Соляні ванночки для ваших стоп

Починається програма “Королівська лазня” неквапливо та без зайвої метушні. Тепла соляна ванночка прогріває ваші стопи, поступово наповнюючи все тіло приємним теплом. Час немов би сповільнюється. Вже не потрібно бігти та встигати. Розпочинається справжній королівський відпочинок.

Знайомство з паром та ароматерапія

Перший легкий прогрів в лазні супроводжується неперевершеним ароматом запашних трав. З давніх-давен при королівських дворах шанували знахарів, що розумілися на травах. Ці знання дійшли до наших днів.

 

Прийшов ваш час відчути на собі позитивний вплив ароматерапії. З кожним подихом розум налаштовується на відпочинок, звільняється від зайвого. Всі важливі рішення варто приймати саме після такого відпочинку. Коли тіло здорове, а голова ясна.

Попаритись на сіні

Справжня пропарка на сіні дозволить зануритися в магічний ритуал, відчути тепло кожною клітиною тіла, повністю зігрітися та розслабитися. При цьому ви лежите на запашному сіні, наче влітку в далекому дитинстві. Вдихаєте аромат лісових трав та лугових квітів.

 

Цей етап дає вам можливість відчути легкість та невагомість власного тіла. Заповнити розум дитячими спогадами та звільнити від дорослих проблем. Радість та безмежний спокій ― це справжня королівська розкіш сьогодення.

Скраб з меду та льону

В перервах між заходами в парну слід ефективно використовувати час для оздоровлення. Королівський скраб з меду та льону ― саме те, що вам потрібно. Поєднання двох корисних компонентів дає можливість досягти неперевершеного результату. Мед та льон живлять шкіру, сприяють її глибокому відновленню та інтенсивному зволоженню. Після скрабу ви відчуєте, що ваше тіло помолоділо та наповнилося енергією. Тепер ви готові до наступного етапу.

Пропарка там-там на сіні

Два пармейстри чаклуватимуть над вами в чотири руки. Запашне сіно та інтенсивна пропарка дають неперевершений результат. Ви забудете про все на світі. Тепло цілющого пару проникне в кожну клітину вашого тіла та пробере до глибини душі. Відчуєте, як зупиняються думки та просвітлюється розум. Ви заслуговуєте на такий королівський подарунок. Паріння там-там — це незабутній релакс.

Королівський відпочинок серед запашних трав

Після таких насичених процедур надходить час релаксу. Затишна аромо кімната чекає на вас. Спокійний плин часу, запах сушених трав, зручні лежаки для розкішного відпочинку по-королівський.

 

Ви відчуєте глибоке розслаблення та внутрішнє заспокоєння. Заради цього варто відкласти всі нагальні справи.

Вогняний масаж

Завершує програму “Королівська лазня” вогняний масаж. Досвідчений майстер знає, як зробити його неперевершеним.

 

Древня процедура, що прийшла до нас зі Сходу, має чудодійний терапевтичний ефект на організм людини. Вам варто відчути на собі вплив улюбленої процедури китайських імператорів.

 

Ви можете дозволити собі те, що раніше було доступне лише обраним. Програма “Королівська лазня” — ідеальний подарунок для вас та ваших близьких.

Переваги програми “Королівська лазня”

Чи багато у вас часу для себе? Постійні справи та безліч питань, що потребують вашої уваги не зникнуть ніколи. Відпочивати лише раз на рік, витрачаючи половину часу на дорогу, — це не вихід.

 

Найкраще поряд. У відпочинковому комплексі “Дача”, поблизу Львова, чекає на вас. Ми розробили програму “Королівська лазня” для гостей, які цінують час на вагу золота.

 

Що ви отримаєте?

 

  • Грамотно підібраний комплекс найкращих процедур для вашого здоров’я.
  • Ефективне використання часу для відпочинку.
  • Відчуття королівської розкоші та бездоганного релаксу.
  • Послуги досвідчених пармейстрів та масажистів.
  • Відпочинок високого рівня, на який ви заслуговуєте.

Не гайте часу. Замовляйте програму “Королівська лазня”. Відпочинковий комплекс “Дача” гостинно чекає на вас.