Прекрасне місце для тих хто хоче компанією втекти із заасфальтованого міста та набратися сил від природи!!! Дуже порадував приємний та доброзичливий персонал. Особисто мені запам`яталося купання в чані з травами – дуже було незвично!!!

Андрій
5/5

Super !!!! Boiling in the hot water like a borsch was great, a nice cold beer around the lake was even better. Cool feeling !!! I want to come back here again. It was an unforgettable relaxation. The jump in a cold lake was something special. I recommend everyone to try.

Arthur
5/5

Там дуже дуже класно! Така хороша атмосфера, в іншому місці такого не знайти. Колектив особливий, приємний баньщик, чисто та прибрано. А масаж неперевершений. Навіть не знала, що в нас можна знайти банний комплекс такого високого рівня. Всім раджу спробувати. Це просто конкуренція всім СПА у Львові. Після такого відпочинку дуже класно себе почуваєш. Спробуйте, не пожалкуєте.

Тетяна
5/5

Хотіли оригінально провести колективом новорічний корпоратив і поїхали на “Дачу”. Це було супер! Залізти на холоді в гарячий чан дуже класно. Банщик молодець, добре знає свою справу. Попарились, окунулись в озеро, знов попарились. Відчуття словами не передати. Все, більше ніяких корпоративів в ресторанах. Тільки на “Дачу”.

Орест
5/5

Була кілька разів там – завжди задоволена!

Мар'яна
5/5

Рекомендую!!! Класно знайти таке місце біля Львова. Справжня баня на дровах, велике озеро, гарні альтанки для відпочинку. Дякую хлопці за неперевершений відпочинок. Особлива подяка Дімі та Юрі, ви справжні молодці. Побільше вам хороших клієнтів та процвітання.

Олег
5/5

Гарне місце для відпочинку на природі. Попарились з колегами прекрасно! Банщик відпарив на славу!!! Приємним бонусом був трав’яний чай, дуже смакував з медом. Посиділи в альтанках на березі озера, скуштували доброго шашличку. Чекайте нас в гості. Ми плануємо ще не раз приїхати сюди відпочити.

Артем
5/5

Відпочивали з друзями на вихідних. Баня сподобалась, гарно пахне дровами та травами. Перший раз зустріли справжнього банщика. Тут паріння виглядає як цілий ритуал. Після всіх процедур приємно посидіти в альтанці та відпочити. Навколо гарна природа і озеро. Смачнезний трав’яний чай з медом. Вирішили зробити такий вид відпочинку традицією, хоча б раз на місяць.

Володимир
5/5

Дуже затишне місце. Недалеко від Львова. Гарно відпочили з дітьми. Малим було достатньо місця, щоб побігати та пошуміти. При цьому вони нікому не заважали. Дитячий майданчик ― хороша ідея для відпочинкових закладів. Батьки теж хочуть відпочити. Персонал хороший та уважний. Баня дуже сподобалась. Приїдемо сюди ще не раз.

Ольга
5/5

Чудовий сервіс і шикарний відпочинок на природі! Рекомендую! Обов’язково спробуйте чан, не пошкодуєте. Це щось особливе, така купіль гарно впливає на здоров’я та настрій. Відпочивали великою компанією, провели час надзвичайно. Можете брати дітей з собою, їм теж буде весело. А ще тут є затишний чистий готель, в якому можна переночувати.

Василь
5/5

Баня класна! З справжнім банщиком! Дуже сподобався скраб з кавою. Шкіра після нього гладенька, чиста, свіжа. Приємне відчуття. Працівники привітні і знають свою справу. А ще тут дуже гарно зранку, тому раджу заночувати. Люблю прокидатися на природі, але в комфортних умовах. Повернуся сюди ще не раз. Сподобалось озеро та альтанки. Смачна кава. Рекомендую цей банний комплекс всім.

Софія
5/5

Приємно, що в нас біля Львова є такі відпочинкові комплекси. Справжня баня на дровах. Рівень сервісу дуже високий. Привітний персонал, професійний банщик, масаж, СПА. Все чисто, територія доглянута, в готелі затишно. Особливо сподобалось, що в бані не можна розпивати спиртне. Лише чай на травах. Це справжня турбота про клієнта, а не просто заробляння грошей. Саме тому постійно повертаюся в це місце для оздоровлення. Після таких вихідних почуваю себе дуже добре.

Дмитро
5/5