Запрошуємо на “Дачу” у 2021 році!


Колектив відпочинково-оздоровчого комплексу “Дача” вітає всіх з прийдешнім Новим роком. Бажаємо вам міцного здоров'я та чудового настрою. Нехай 2021 рік буде сповнений веселими подіями, теплими зустрічами, живим спілкуванням та яскравими емоціями.


Дякуємо, що були з нами. Саме ваша енергетика та дружні поради допомагають нам рухатися вперед, прагнути вдосконалення та ставати кращими. Для того, щоб ви із задоволенням відпочивали та оздоровлювалися у Resort Dacha та рекомендували нас друзям.


Resort Dacha біля Львова ― чудове місце для вашого відпочинку!


Запрошуємо в гості у новому році. Відпочинковий комплекс Resort Dacha ― це якісний відпочинок неподалік від міста Львів у мальовничому куточку природи. До послуг наших гостей:
● баня на дровах;
● оздоровчий чан;
● послуги масажиста;
● SPA-процедури;
● ресторан SEBMARTAN ;
● готель та шале;
● затишні альтанки на березі мальовничого озера;
● кінні прогулянки;
● чудові фотолокації та гарний настрій!


Ми цінуємо наших гостей та уважно прислухаємося до побажань. Так з лазні та альтанок навколо озера ми виросли до відпочинкового комплексу Resort Dacha біля Львова.
Святкуйте у нас важливі події, проводьте чудові вихідні, влаштовуйте справжню відпустку, зупиняйтесь мандруючи, щоб смачно пообідати та перепочити в дорозі. А ми й надалі будемо вдосконалюватися для вас.


Локація чудового відпочинку у 2021 році: вул. Міцкевича 58, Новий Яричів, Львівська область.
Телефони для бронювання: ☏ : (063) 132 2232; ☏ : (098) 132 3237

31.12.2020

Відгуки