Закінчення навчального року: зробіть дітям свято
Ви втомились від навчального року? Ваші діти також. Тому час відпочити на природі, де можна побігати, покричати, нікому не заважати та нікого не слухати. Відпочинковий комплекс “Дача” поблизу Львова чудово для цього підходить.
 
Чому дітям добре на “Дачі”
Тут багато простору та свіжого повітря, безліч розваг та достатньо місця. Ви можете влаштувати пікнік у затишних альтанках на березі мальовничого озера або замовити столики у нашому новому ресторані SEBMARTANN. А можете замовити кейтеринг, наші гості таке полюбляють. Вибір за вами, тут ніхто не ставить вас у рамки.
 
Переваги відпочинкового комплексу “Дача” для дитячого відпочинку:
  • ми знаходимось майже поруч, лише 20 хвилин до Львова;
  • в достатньо місця для дитячих розваг;
  • ми обладнали спеціальні місця для маленьких гостей;
  • навіть найприскіпливіші мами задоволені нашою кухнею;
  • ви можете додатково замовити кінні прогулянки та ще безліч цікавого.
 
Відпочинковий комплекс “Дача” чудово підходить для того, щоб затишно посидіти в сімейному колі або влаштувати тематичне дитяче день народження.
 
Шукаєте ідеальне місце для випускного?
А для тих, хто досі шукає зал для випускного, наше нове кафе SEBMARTANN ― ідеальний варіант. Зал на 50 чоловік підійде як для випускників дитячого садочку, так і для дорослих школярів.
Досвідчені кухарі підберуть найкраще меню, враховуючи побажання батьків та вік гостей. А закрита територія дасть вам змогу не хвилюватися як за маленьких, так і за дорослих дітей. Останні можуть зустрічати сонце на берегу нашого мальовничого озера.
А ще наша доглянута територія ― чудове місце для фотосесії. Вам навіть нема потреби витрачатися на додаткову фотозону.
 
Як бачите, варіантів безліч. Влаштуйте дітям веселий початок літа. Дайте можливість нарешті досхочу накричатися :”Ура! Канікули!” Та й вам, мабуть, хочеться порадіти з такого приводу разом з ними. Не відмовляйте собі в задоволенні, на яке ви точно заслуговуєте. Відпочинковий комплекс “Дача” чекає на вас.

18.05.2019

Відгуки