Вітаємо матусь зі святом!

Щороку у другу неділю травня в Україні святкуємо День матері. Ми щиро вітаємо усіх матусь, бажаємо міцного здоров'я та внутрішньої гармонії. За повсякденними клопотами та турботами не забувайте піклуватися про себе. А колектив відпочинково-оздоровчого комплексу “Дача” знає, як вам у цьому допомогти.


Коли з'явилася традиція святкувати День матері в Україні
У травні християни вшановують Богородицю, до якої в українців завжди було особливе ставлення. Не виключено, що приносити подяку матерям за самопожертву було заведено ще в язичницьких віруваннях. Адже роль матері завжди була у великій пошані в наших предків.


Вперше українці вшанували мам офіційним святом у 1928 році, але відбулося це на території Канади. Саме там українська громада запровадила таку гарну традицію. А вже наступного року святкування відбулося у Львові та поширилося по Східній Галичині. На той час діяло багато громадських організацій, які підтримували розвиток українських ініціатив. З приходом радянської влади у 1939 році свято потрапило під заборону.


Вдруге відновити традицію вшанування матусь у другу неділю травня вдалося у 1990 році, знову ж завдячуючи зусиллям громадських організацій. Офіційний документ про День матері в Україні з'явився у 1999 році.


Що подарувати мамі: традиції різних народів

День матері відзначають по всьому світу. Дати святкування, як і традиції привітання, різняться між собою. Для прикладу, в США та Австралії на одяг приколюють квітку гвоздики, в Мексиці вітають матерів спеціальною піснею на Богослужіннях та влаштовують святкові обіди, в Німеччині дарують букет кольорових троянд, а на Кубі влаштовують флористичні ярмарки.


Та головне у всіх привітаннях та подарунках ― це вияв уваги до найріднішої людини. Особливо від дорослих дітей, які в цей день намагаються бути поряд з мамою.

Відпочинок ― це завжди гарний подарунок для мами, незалежно від віку. А де ж поєднати релакс з оздоровленням, як не у нас.

Бронюйте відпочинок за номерами телефону
☏ : (063) 132 2232;
☏ : (098) 132 3237.

Наша адреса: вул. Міцкевича 58, Новий Яричів, Львівська область.⠀

08.05.2020

Відгуки