True Relax ― магічна формула, яку повинен знати кожен

Добре вміти добре працювати. Навчаючись цього, ми не шкодуємо часу, зусиль та коштів. Але чи вміємо ми відпочивати? Чи знаємо, як поновлювати необхідні запаси енергії? Як жити, щоб за горизонтом мрій, до яких наполегливо йшли, не виявилось пустки та невдоволення?

Відпочинок ― це така сама частка нашого життя, як і робота.Тому ми повинні вміти добре відпочивати. Так, щоб отримати True Relax.

Не варто їхати в пошуках магічної формули розслаблення у далекі світи. Відпочинковий комплекс “Дача” біля Львова знає, що вам запропонувати.

 

Програма “Лазня для Снігової королеви” поєднує неймовірні речі: вогонь та лід. Крига допомагає зберегти молодість вашого тіла, а гарячий пар сприяє цьому процесу. Правильно підібране чергування оздоровчих процедур та майстерність наших пармейстрів зроблять ваш відпочинок незабутнім.Ефектом від програми “Лазня для Снігової королеви” є хороше самопочуття та прекрасний вигляд. Це чудовий подарунок для тих, кого ви цінуєте...

 

Справжня баня на дровах дарує відчуття глибокого розслаблення

Позитивний вплив лазні на тіло людини відомий кожному. Виводяться токсини, покращується функціонування всіх систем організму, зміцнюється імунітет. Але тут оздоровлюється не лише тіло, тут відпочиває душа.

Коли ви прогріваєте своє тіло в гарячій парній, потім різко обливаєте холодною водою, весь негатив покидає ваші думки. Недарма кажуть: “В бані проходить гнів”. Після звільнення від зайвого настає заспокоєння та готовність до True Relax.

В бані на дровах ви маєте можливість:

  • забути про нервову напругу;
  • позбутися пригніченого стану;
  • зняти перевтому.

Ваш розум, очищений від нав'язливих думок, просто відпочиває. В нашому неспокійному сьогоденні робити такі перерви потоку негативу вкрай необхідно.

Після професійного масажу, сидячи в зручному кріслі та смакуючи запашний трав'яний чай з медом, ви відчуєте не просто спокій. Поринете у цілковите розслаблення та відновите рівновагу всередині.

Відпочинковий комплекс “Дача” розрахований на саме такий True Relax. Коли оздоровлюється тіло та відпочиває душа.

 

Програма “Королівська лазня” розрахована на людей, що вміють цінувати себе. Це справжній елітний відпочинок для очищення душі та тіла. Процедури послідовно змінюють одна одну, звільняючи вас від зайвого. Час розраховано ідеально, щоб ви все встигли. Дозвольте собі відпочити по-королівськи...

 

В здоровому тілі ― здоровий дух! Чи навпаки?

Давно відомо: всі проблеми зі здоров'ям починаються в голові, тобто в наших думках та внутрішньому стані. Безліч стресових ситуацій стають неприємними подразниками для нервової системи та заливають відбиток. Уникнути їх неможливо. Але можна знайти спосіб періодично позбуватися всього непотребу.

Зробіть відвідування бані вашим регулярним ритуалом. Повне розслаблення, емоційний відпочинок та відновлення внутрішніх сил стануть саме тим ресурсом, котрий вам необхідний.

Затишна і приємна обстановка “Дачі” налаштовують на спокій та відновлення. Адже до ваших послуг:

  • парна з розпеченим камінням, де ви почнете розслаблятися за допомогою ароматичних олій;
  • кімната для відпочинку зі зручними кріслами-гойдалками, де можна посидіти та зануритися в стан медитації;
  • великий стіл з лавками для теплого чаювання та спокійних розмов;
  • справжні віники та вправний банщик;
  • відро-водоспад для швидкого позбавлення від негативу.

А коли на душі стає спокійно, відновлюється рівновага та повертаються сили, вашому тілу не загрожуватимуть хвороби. True Relax ― це ваш шлях до здорового життя.

Подаруйте собі відпочинок на “Дачі”, та переконайтесь в цілющому впливі бані на дровах на тіло та душу. Відпочивайте та розслабляйтесь правильно.

Відгуки