Терапія ароматами ― мистецтво здорового життя


Ароматерапія прийшла до нас з часів стародавніх культур Єгипту, Індії, Китаю, Греції. Це справжнє мистецтво використовувати дарунки природи для зміцнення імунної системи та покращення настрою.


Ефірні олії рослинного походження широко використовують і сьогодні: ванни, масажі, аромалампи. Проникаючи всередину людського організму корисні речовини позитивно впливають на фізичний та психічний стан людини.
Відпочинково-оздоровчий комплекс “Дача” пропонує своїм гостям ароматерапію та відпочинок на запашному сіні. Це чудовий варіант релаксу та відновлення сил.


Історія виникнення сучасної ароматерапії
На початку 20 ст. в Європі почав зростати інтерес до натуральних методів профілактики та лікування різних хвороб. Одним із дослідників, які працювали в цьому напрямку, був француз Рене-Моріс Гаттефос. Одного разу він випадково відкрив лікувальні властивості ефірної олії лаванди, помічної при опіках. Це наштовхнуло дослідника на роздуми та рух в новому напрямку.
Гаттефос припустив, що ефірні олії проникають в організм людини через шкіру і потрапляють в кров. Він класифікував різновиди олій за впливом на ендокринну, нервову і травну систему. А також ввів поняття “ароматерапія”.


Як вибрати якісну ефірну олію?
Терапевтична дія ефірної олії залежить від її якості. Синтетичні домішки неприпустимі, оскільки вони не лише зменшують лікувальні властивості, але й можуть викликати інтоксикацію й алергічні реакції.


Розчин повинен бути однорідним, без осаду та різних домішок. Звертайте увагу на країну походження сировини. Ви тримаєте в руках натуральний продукт, якщо:
● лавандова, геранієва та жасминова олія з Франції (райони Грассу, Ніцци, Канн);
● лимонна та апельсинова олії з Італії та Іспанії;
● олія кропу та фенхелю з Німеччини;
● м'ятна та лавандова олії з Англії;
● трояндова олія з Болгарії;
● сандалова, корицева та олія іланг-ілангу з Індії;
● миртові олії з Австралії.


Потрібно також правильно зберігати ефірні олії: в темному прохолодному місці. А цитрусові і хвойні обов'язково тримати в холодильнику.
Кілька крапель олії в парній, чан з ароматних трав і відпочинок на сіні ― все це знайдете у нас.
Замовляйте оздоровлення за номерами телефону ☏ : (063) 132 2232;
☏ : (098) 132 3237.
Наша адреса: вул. Міцкевича 58, Новий Яричів, Львівська область.⠀

03.04.2020

Відгуки