Шукаєте сауну у Львові?

Розмірковуєте над ідеями зимового відпочинку? Плануєте відвідати лазню? Шукаєте сауну у Львові? Тоді ця стаття - для вас :)

Сауни – один з найпопулярніших видів зимового відпочинку. Їхня історія має глибоке коріння. Бо ж навіть у стародавніх римлян існували свої терми, що виконували цю функцію. Люди приходили туди щоб оздоровитись, поспілкуватись та відпочити душею та тілом. Тепер і нам доступне це задоволення.
Чим же ж так корисна сауна?

Покращує стан шкіри.
Вже після першого відвідування ви помітите ефект: шкіра розгладжується та стає більш пружною. Адже під дією гарячого повітря розкриваються пори, збільшується потовиділення та виводяться шлаки, ороговілі клітини та бруд. Тепло покращує кровообіг, що повертає обличчю приємний колір та здоровий рум’янець. Радимо звернути на це увагу тим, хто багато працює або хронічно не досипає.

Розслабляє та покращує роботу нервової системи.
Ба, більше! У такій температурі починається викид ендорфінів та підвищується серотонін. Це суттєво покращує настрій та самопочуття. Відвідування сауни знімає стрес, розслабляє м’язи та судини.

Покращує сон.
Сауну люблять відвідувати ввечері. І не дарма! Адже після неї ви відчуваєте приємну втому й вдома можете пірнути у солодкі сни. Відпочивши, зранку, ви готові звернути гори! Адже якісний сон та перезавантаження думок у голові сприяє кращій розумовій діяльності.

Зміцнює імунітет.
Тобто адаптує ваше тіло під зміни температур та вчить його реагувати на них. Такі тренування дозволяють організмові опиратись вірусам та знизити втомлюваність.

Знімає біль у суглобах
Тим, хто страждає на болі у суглобах та м’язах, лікарі часто радять відвідувати сауну. Тепло знімає спазми та напруження.

Сприяє схудненню, адже покращує метаболізм та виводить токсини.

Знижує високий тиск ― судини приходять у тонус.

Покращує гормональний фон та підвищує лібідо.

Кілька цікавих фактів про сауну

Сауни бувають двох видів: звичайні, у яких повітря підігрівають та інфрачервоні
Сауна" (sauna) це переклад з фінської мови слова "лазня"
Особливої "фінської" сауни не існує. Їхні лазні нічим не відрізняються від наших. Просто вони їх дуже-дуже люблять :)
Зазвичай температуру підтримують в межах 70-110 °C, а вологість регулюється кількістю води, яка підливається з ковша на кам'янку
За статистикою у Фінляндії кожне друге житлове приміщення обладнане сауною. Якщо її немає безпосередньо у квартирі чи будинку, люди користуються так званими спільним лазнями


Сауна оголошена національним символом Фінляндії
Найкраща сауна у Львові знаходиться в оздоровчому комплексі "Дача". Це перевірена інформація від наших постійних відвідувачів :)

Тож якщо ви бажаєте оздоровитись, розслабитись та просто гарно провести час наодинці чи з друзями ― завітайте до нас! Ми гарантуємо чистоту, сервіс та найкращий зимовий відпочинок.

18.12.2020

Відгуки