Повертаємося з відпустки до роботи правильно!

Літо ще у розпалі, але ваша відпустка вже закінчилася і навіть спогади про неї не тішать? Багато людей відчувають величезний стрес, раптово змінивши неспішний плин днів відпочинку на шалений ритм робочих буднів. Тому виходити на роботу після відпустки потрібно так, щоб не виникало нестерпного бажання звільнитися у перший же день.

5 порад, як вдало почати новий робочий рік

  1. Не поспішайте з “корабля на бал”. Плануйте відпустку так, щоб не бігти наступного дня після дороги відразу в офіс. Залиште собі хоча б 2-3 дні на адаптацію: розпакувати валізи, зустрітися з друзями, відпочити за містом.
  2. Не хапайтесь за все й одразу. Невідкладні справи ніколи не закінчуються, тому занурюйтеся в робочий ритм поступово. Краще взяти собі час на розгойдування, ніж “перегоріти” до кінця робочого тижня.
  3. Виходьте на роботу посеред тижня. А на перший вікенд заплануйте релакс неподалік від міста. Відпочинковий комплекс “Дача” біля Львова ідеально для цього підійде.
  4. Поки за вікном літо ― проводьте якомога більше часу на свіжому повітрі. Ранкові пробіжки, вечірні прогулянки, вихідні на лоні природи допоможуть вам зарядитися енергією та здоров'ям на весь рік.
  5. Поділіть вашу відпустку на дві-три частини. Тоді наступної не доведеться чекати цілий рік. І ви зможете відпочити не лише на морі, але й на “Дачі”.

Вікенд на “Дачі” ― відпочинок продовжується

Відпочинковий комплекс “Дача” біля Львова пропонує своїм гостям все, що необхідне для справжнього релаксу та оздоровлення: баня на дровах, чан, альтанки на березі мальовничого озера, затишний готель та ресторан.

Дорога від Львова займе не більше 20 хвилин, тому влаштувати собі приємний вечір можна навіть після напруженого робочого дня. Поки теплі літні вечори дають змогу насолоджуватися природою у нас можна влаштувати чудовий сімейний вікенд, весело провести час з друзями, відсвяткувати день народження чи іншу важливу подію.

Закрита облаштована територія, привітний персонал, смачна кухня допоможуть відволіктися від справ та гарно провести час.

Відпочивайте якісно, щоб працювати ефективно

Працюйте із задоволенням та не забувайте про відпочинок. Адже однією з найпоширеніших причин емоційного вигорання є невміння зупинитися та заспокоїтися, дати собі час позбутися втоми, щоб потім рухатися далі з новими силами.

Якщо вам не вдалося цього літа піти у відпустку ― не впадайте у відчай. Кілька днів на “Дачі” допоможуть вам відновити сили та поповнити запас енергії. І ви знову будете готові до нових звершень.

09.08.2019

Відгуки