Любите подорожувати? Захоплюєтесь новими відкриттями? Відчуваєте насолоду при отриманні нових вражень? Тоді приїздіть до нас, у відпочинковий комплекс «Дача», 27 вересня на святкування міжнародного дня туризму

Саме слово «туризм» перекладається з французького “tourisme”, як прогулянка, подорож. Це радше особливий вид активного відпочинку, не лише пов’язаного із виїздом за межі місця постійного проживання, але й вмотивованого відновленням життєвих сил подорожуючого шляхом пізнавальної, культурно-розважальної, оздоровчої діяльності.

Усі люди повинні мати можливість здійснювати подорожі та займатись туризмом, будь-які перешкоди та бар’єри при цьому недопустимі. На жаль, тривалий період за часів Радянської влади переважна частина людей в Україні тієї епохи знаходились за завісою комуністичних реалій.
І хоч Міжнародний День туризму було засновано ще у 1979 році Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристичної організації, добратись зі своєю пропагандою все більш популярного туризму через щільній бар`єр тогочасного Радянського союзу, вдавалось вкрай рідко. І у той час, коли на шляху європейських чи американських туристів перепон для подорожування не існує вже тривалий період часу, у незалежній Україні Всесвітній день туризму був закріплений указом Президента лише у 1998 року.
Який би туризм Ви не обрали-
За метою подорожі: спортивний, пізнавальний, діловий, мисливський, рибальський, куулінарний та інші;
За видами засобів пересування: пішоходний, велисопедний, автомобільний, автобусний, авіаційний, залізничний, лижний, водний, комбінований та інші
Обов’язковою умовою саме туристичної активності є чергування оточуючого середовища, зміна кліматичних умов та виду діяльності.
Адже лише під час власних мандрівок та походів, Ви якнайкраще знайомитесь з країною, її мешканцями, їх життям, побутом та національною культурою. Це, безумовно сприяє формуванню всебічного світогляду, толерантності, вшанування історії та традицій інших народів світу.
Туристи- люди надзвичайно активні, що надають перевагу раціональному та активному дозвіллю.
Саме тому, колектив Відпочинкового комплексу «Дача» переконаний, що святкування такими людьми Міжнародного Дня туризму не буде обмежуватись банальним застіллям.
Приїздіть на «Дачу», бронюйте альтанку, милуйтесь дивовижними краєвидами та видом на озеро, рибальте, плавайте, партесь у бані, купайтесь у чані- насолоджуйтесь гостротою нових вражень

27.09.2017

Відгуки