Лімфодренажний масаж ― програма оновлення тіла


Малорухливий спосіб життя призводить до застою лімфи в організмі людини, що погано впливає на імунну систему. Лімфатичними судинами починають поширюватися віруси, бактерії та інші паразити. Спеціальний масаж допомагає прискорити рух лімфи та зміцнює захисні функції організму.


Лімфодренажний масаж також застосовують для схуднення, виведення зайвої рідини з організму та корекції фігури. Активний вплив на відтік лімфи змушує клітини звільнятися від продуктів розпаду та токсинів. Тіло стає пружним та підтягнутим.


Види лімфодренажного масажу
Залежно від показань та бажаного ефекту процедура проводиться з різною інтенсивністю. Тому лімфодренажний масаж поділяється на:
● поверхневий, що стимулює підшкірні капіляри та регулює витрати рідини;
● глибокий, що спричиняє вплив на лімфатичні судини та стимулює відтік зайвої рідини від внутрішніх органів;
● внутрішній, що впливає безпосередньо на лімфовузли.


Техніка виконання масажу може бути ручною або апаратною, виконуватися на всьому тілі або на окремих ділянках: на руках, ногах, обличчі, животі. Який саме варіант підійде вам, визначають залежно від стану вашого організму. Адже лімфодренажний масаж ― це не лише оздоровча процедура, але й частина комплексного лікування певних захворювань.


Особливості лімфодренажного масажу

Рух починається знизу вгору для покращення притоку лімфи до лімфовузлів. Зони розміщення лімфовузлів масажуються легкими рухами без натискань. Починається процедура з легких погладжувань та розминань. Потім масажист переходить до лімфодренажу, чергуючи швидкі та повільні рухи.


Для чого робити лімфодренажний масаж?
Причин для такої процедури доволі багато: оздоровлення, відновлення після травм, комплексний догляд за тілом, релакс та відпочинок. Далі наведемо лише кілька вагомих приводів записатися на курс лімфодренажного масажу.
● Для зміцнення імунної системи та загального оздоровлення організму.
● Для виведення з тіла зайвої рідини, шлаків та токсинів.
● В комплексі з антицелюлітною програмою для схуднення.
● Для відновлення тонусу й еластичності шкіри.
● З метою профілактики варикозного розширення вен.

Як і кожна оздоровча маніпуляція, масаж потребує узгодження з вашим сімейним лікарем або терапевтом. Адже існують певні стани організму, при яких лімфодренажний масаж не можна робити.


Протипоказання до лімфодренажного масажу:
● доброякісні та злоякісні пухлини;
● схильність до тромбозів;
● хвороби крові;
● ураження шкіри;
● варикоз 3-4 ступенів;
● серцева та ниркова недостатність.


Лімфодренаж також не рекомендовано під час загострення хронічних захворювань та у випадку високої температури.
Лімфодренажний масаж у відпочинково-оздоровчому комплексі “Дача”

Досвідчені масажисти відпочинково-оздоровчого комплексу “Дача” біля Львова пропонують ручний лімфодренажний масаж. Поєднайте корисну процедуру з якісним відпочинком за межами міста. Найкращий час для турботи про себе вже настав.

15.12.2020

Відгуки