Користь обгортання глиною для здоров'я і краси

SPA-обгортання - це не тільки косметична процедура, для покращення зовнішнього вигляду і стану шкіри тіла, але і приємна детоксикація організму. Протягом цієї процедури виводяться шлаки, токсини. Крім того організм насичується необхідними йому вітамінами і мінералами. Можна сказати, що SPA-обгортання несуть в собі лікувально-терапевтичний характер. До речі для тих, хто бореться із зайвою вагою або з наслідками різкого схуднення (в'яла, обвисла шкіра), ці процедури просто необхідні.


Давно доведено, що глина - це чудовий антисептик, що володіє протизапальною, заспокійливою дією. При проведенні процедури через пори з організму виводяться всі шкідливі речовини, одночасно насичуючи корисними. В результаті такого обміну нормалізується кровообіг, поліпшується метаболізм, відбувається регенерації клітин і тканин.
Глина має як косметичним ефектом, так і здатна вилікувати серйозні захворювання. Вона може бути різних сортів, що розрізняються за кольором. Кожен сорт спрямований на вирішення конкретних проблем.


Протипоказання:
- серцево-судинні і гінекологічні захворювання;
- вагітність;
- гіпертонія;
- пухлини;


Глиняне обгортання - це прекрасна косметична і лікувальна процедура. Приділивши собі трохи часу, ви точно будете задоволені отриманим результатом.
У відпочинковому комплексі «Дача» ви відчуєте на собі всі переваги такої приємної процедури. Це чудова можливість подбати про власне здоров'я. Запрошуємо вас за адресою: вул. Міцкевича 58, Новий Яричів, Львівська область. Телефони: ☏ : (063) 132 2232; ☏ : (098) 132 3237

14.01.2021

Відгуки