Класичний масаж: традиційна формула здоров'я


Класичний (загальний) масаж тіла допомагає відновити сили та зберегти хорошу форму. Це відмінна профілактика серйозних захворювань. Про своє здоров'я краще піклуватися заздалегідь.
Якщо відчуваєте перевтому та дискомфорт в тілі, то час пройти курс масажу для оздоровлення. Класичний масаж корисний як при нерівномірних фізичних навантаженнях, так і при сидячій роботі. А ще він чудово допомагає позбутися негативних думок.


З якою метою проходять курс загального оздоровчого масажу?
Відповідей на це запитання декілька. Класичний масаж рівномірно впливає на всі м'язи й тканини організму, тому допомагає:
● привести у норму тонус мускулатури;
● покращити рух крові та лімфи;
● зняти фізичну втому;
● позбутися напруги і стресу.


Комплексний вплив такої процедури на тіло людини пройшов перевірку часом та визнаний медициною. Класичний масаж рекомендують також для відновлення після травм та в процесі підготовки спортсменів до змагань.


Техніка класичного масажу
Починається масаж від стоп. Далі фахівець переходить до гомілок, стегон, сідниць, спини, рук та шиї. Рух знизу вгору створює корисний лімфодренажний ефект. Хоча для покращення роботи лімфатичної системи існує окремий вид масажу: лімфодренажний.


Існує чотири традиційних техніки класичного масажу:
● погладжування;
● розтирання;
● розминання;
● вібрація.


В процесі процедури всі техніки чергуються між собою. Професійний масажист підбирає інтенсивність для кожного клієнта індивідуально. Тому важливо правильно обрати фахівця, який працюватиме з вами. Курс класичного масажу переважно складається з десяти процедур. Але краще підібрати таку кількість масажів, яка потрібна саме вам.


Пам'ятайте: масаж, як і кожна оздоровча процедура має певні показання та протипоказання! В окремих випадках лікарі назначають спеціальний лікувальний масаж, який може робити лише фізичний терапевт певного напрямку.


Показання для загального оздоровчого масажу:
● болі в спині, попереку та суглобах;
● відчуття дискомфорту у тілі;
● страх, депресія, безсоння;
● фізична перевтома;
● реабілітація після травм;
● відновлення після спортивних навантажень;
● профілактика захворювань кістково-м'язової системи.


Протипоказання для загального масажу:
● період загострення інфекційних захворювань;
● гіпертонія;
● онкологічні хвороби;
● порушення згортання крові;
● патології опорно-рухового апарату.


Щоб запобігти небажаним наслідкам, рекомендуємо перед курсом класичного масажу проконсультуватися з сімейним лікарем або терапевтом. Це допоможе переконатися у відсутності протипоказань.
Класичний масаж у відпочинково-оздоровчому комплексі “Дача”
Запрошуємо пройти курс оздоровчого масажу у поєднання з лазнею та релаксом заміського відпочинку. Професійні масажисти підберуть програму оздоровлення відповідно до стану вашого організму.
Знайдіть час для турботи про себе. Відпочиньте тілом та душею. Подаруйте собі позитивні емоції та міцне здоров'я.

15.12.2020

Відгуки