Баня та сауна: як відпочивати з користю


Сауна ― це без перебільшення унікальне місце. Тут можна не лише гарно відпочити, але й оздоровитися і тілом, і душею. Водночас оздоровчі процедури мають свої показання та протипоказання. До цього потрібно ставитись серйозно. Зважте на стан свого здоров'я та проконсультуйтесь з сімейним лікарем.
Якщо в одних випадках відвідування сауни спричиняє лікувальну дію та допомагає організму подолати хвороби, то в інших ― навпаки, може заподіяти серйозну шкоду. Дбайте про власне здоров'я та відпочивайте з користю.


Кому рекомендоване відвідування сауни?
Лікувальні властивості гарячого пару та перепадів температур відомі здавна та визнані офіційною медициною. Ходити до лазні з метою оздоровлення лікарі радять тим, хто страждає на:
● бронхіт, тонзиліт, ларингіт та риніт у легкій формі;
● астму;
● подагру;
● поліартрит;
● радикуліт;
● алергію.


Проте є й протипоказання. Наприклад, онкологія, туберкульоз у відкритій формі, запальні процеси внутрішніх органів тощо, камені у нирках, порушення водного балансу, гепатит, екзема, псоріаз, травми та рани, низький тиск та патологічні стани нервової системи.
Наведена інформація дає змогу лише приблизно зорієнтуватися в переліку рекомендацій та протипоказань. Індивідуальний план оздоровлення вашого організму допоможе підібрати лікар та досвідчений пармейстер.


Основні правила перебування у сауні
➢ Обирайте лише спеціалізовану професійну лазню. Таку як у нашому відпочинковому комплексі "Дача". Це запорука безпеки, комфорту та сервісу.
➢ Робіть перерви та поступово збільшуйте температуру, щоб не допустити перегріву.
➢ Не відвідуйте сауну у стані алкогольного сп'яніння, на повний та голодний шлунок, а також невдовзі після операції.


Поєднайте лазню з масажем, скрабуванням та обгортанням, посмакуйте після парної запашний чай з трав та відпочиньте на сіні. Баня оздоровчого комплексу “Дача” біля Львова ― це чудова можливість подбати про власне здоров'я. Скористайтеся нею.


Локація теплого відпочинку: вул. Міцкевича 58, Новий Яричів, Львівська область.
Телефони для бронювання: ☏ : (063) 132 2232; ☏ : (098) 132 3237


06.01.2021

Відгуки