Альтанки на березі мальовничого озера

Скучили за природою? Сонечком, яке лагідно зігріває своїм промінням, співом пташок, плескотом хвиль, шумом вітру. Затяжний карантин нарешті послаблюється, і можна вийти на вулицю. Але не варто поспішати у багатолюдні місця. Відпочити за містом ― значно краща ідея.
Відпочинково-оздоровчий комплекс “Дача” біля Львова з нетерпінням чекає на вас. Лише 20 хвилин дороги ― і затишок мальовничого озера до ваших послуг.


Альтанки на природі за містом
Якщо говорити відверто, то знайти затишне місце для відпочинку на природі поблизу Львова доволі складно. А якщо ви ще й хочете уникнути великого скупчення людей, але відпочити з усіма благами цивілізації ― то майже нереально.
Відпочинковий комплекс “Дача” створювався з метою розв'язати цю проблему. І нам це вдалося. Велика закрита територія навколо озера, де розмістилися 8 альтанок, ― безпечна і доглянута. Облаштовані місця відпочинку розраховані на різні компанії: від 8 до 14 осіб. Користування мангалом входить у вартість оренди альтанки.


Кожна альтанка розташована відокремлено, тому вам не буде заважати присутність інших компаній. А розміщені зони відпочинку так, що чудовий краєвид на озеро завжди відкритий.
На території відпочинкового комплексу працює ресторан SEBMARTAN, де можна замовити смачні страви, приготовані на вогні. А для гостей, які не поспішають повертатися у місто, працює невеликий готель з кількома номерами та затишне шале.


Мальовниче озеро у затінку дерев
Саме так кількома словами можна розповісти про це місце. Похилий спуск до озера, вкритий зеленою травою, знаходиться у приємному затінку. Тому навіть у спекотний полудень тут хочеться сидіти і насолоджуватися краєвидом. На озері можна засмагати, відпочивати з малечею, рибалити, готувати шашлики. У нас ви знайдете повноцінний відпочинок, якого так не вистачало всім цьогорічної весни.

То ж годі зволікати. Бронюйте відпочинок на природі поблизу Львова за номерами ☏ : (063) 132 2232; ☏ : (098) 132 3237

Наш чарівний куточок природи розташований за адресою: вул. Міцкевича 58, Новий Яричів, Львівська область.

15.05.2020

Відгуки