А Ви купались коли-небудь у чані?

Завітайте у відпочинковий комплекс «Дача», де можна гарантовано отримати неймовірну насолоду від купання в чані.

Адже купання в чані - це не просто приємна процедура, а ще й повноцінне оздоровлення.

Чан на мінеральній воді з додаванням натуральних трав спроможний понизити стрес, сприятливо позначається на опорно-руховому апараті, кровоносній системі, укріплює імунітет та ін.

Звісно, відразу ж після купання не варто очікувати на миттєво помітний ефект в плані покращення здоров'я. Але припіднятий настрій, відчутне зменшення стресу та головного болю після перебування у чані- гарантовані.

Фізіологічні особливості прогріву тіла людини при купанні в чані вже науково обгрунтовані у наступних аспектах:

  • Гарантоване більш глибоке та м`яке прогрівання тіла, всіх внутрішніх органів та м`язових тканин, в порівнянні з іншими видами паріння. При цьому нервова система людини не панікує, не сигналізує мозку про агресивно налаштоване середовище з високим температурним режимом, а навпаки, людина перебуває в комфортних умовах, у сприятливо теплій воді. На додачу, Ви милуєтесь при цьому чудовим краєвидом в оточенні близьких та друзів.
  • Відсутність перегріву голови теж важливий фактор саме для тих людей, які важко переносять високі температури та вологість. Адже голова та обличчя перебувають над водою, на свіжому повітрі і не підпадають під дію інтенсивного перегріву. При отриманні від головного мозку сигналу про можливий небезпечний перегрів, організм включає режим захисту, що зазвичай проявляється у сильному потовиділенні, посиленому серцебитті, підвищеному тиску та ін. Під час купання в чані такого не буде.
  • Користь контрастного купання. Після стрімкого охолодження тіла в холодній воді, занурення в гарячу воду у чані дозволяє гостям отримати неймовірні відчуття та контрастну насолоду. Після купання у відкритій прохолодній водоймі, коли тіло та ноги починає подекуди навіть зводити від холоду, занурення в гарячу воду сприймається організмом як райська насолода, людина відчуває тепло та легкий ефект «їжачка»- інтенсивне поколювання по шкірі з легкою ломотою та онімінням кінцівок.

Терапевтичний ефект. Вода у чані повністю огортає тіло - від пальців ніг до шиї, заспокоює, врівноважує, оздоровчий пар миттєво проникає у ніс, поступово потрапляє у легені, очищає та вирівнює подих. Лежачи у теплій та запашній воді, не хочеться ні про що думати. Це саме той момент, коли тобі стає тепло, затишно і неймовірно спокійно.

Приїздіть у Відпочинковий комплекс «Дача», що поблизу Львова. Часу ця поїздка займе небагато, а насолоду принесе неймовірну. Величезним плюсом комплексу є прямий вихід до відкритої водойми. Берег озера облаштований зручними спусками у воду, що надає можливість безпечного купання у водоймі.

При замовленні паріння в чані гостям надають усе необхідне для комфортного відпочинку: капці, рушники, запашний чай з органічним медом.

.До послуг гостей також на «Дачі» пропонуються:

• повністю обладнані альтанки, в яких можна відпочити навіть великими групами,

• мангал, на якому можна самостійно приготувати шашлик або рибу,

• широке меню діючого на території комплексу ресторану, в якому можна замовити все необхідне,

• сучасна баня,

• послуги професійних банщиків та масажистів

• неймовірні СПА-процедури,

• затишні номери у невеликому готелі та ін.

Телефонуйте та замовляйте чан у відпочинковому комплексі «Дача»!

10.06.2019

Відгуки