Зимові свята на “Дачі”

Свята швидко наближаються. Але у вас ще є час організувати славне гуляння. Відсвяткувати з сім'єю, друзями чи рідним колективом можна неподалік від Львова у відпочинковому комплексі “Дача”. Тут вас з нетерпінням чекають та гостинно зустрінуть.

Чотири складові незабутнього святкування

Банальними застіллями та феєрверками сьогодні вже нікого не здивуєш. Зустріньте зимові свята так, щоб справді було незабутньо. Чисте морозне повітря, мальовниче озеро, розігріта баня та святкова атмосфера очікування дива, ― ось що вам потрібно.

Пропонуємо зимовий комплекс з чотирьох складових для справжнього відпочинку.

Баня на дровах. Магічне дійство розпочинається з парної. Професійний банщик, запашні віники, контрастний душ, ароматичні олійки заставлять забути про всі проблеми та налаштують на святковий настрій.
Повний релакс. Тут кожен може розслабитися та відпочити. Після парної приємно посидіти в запашній кімнаті, випити трав'яного чаю та гарно поспілкуватися. Охочим пропонуємо неперевершений масаж, котрий допоможе відчути повний релакс.
СПА процедури. Доповнити ідеальний відпочинок вартує комплексом СПА. Обгортання глиною, шоколадом або медом до ваших послуг. Подаруйте своїй шкірі розкішне живлення.
Смачний шашлик. Після того, як всі попаряться, розслабляться та відпочинуть, час скуштувати чогось смачненького. А що може бути краще, за шашлик? Соковитий, приготований на вогні, для найкращих гостей.

На території відпочинкового комплексу “Дача” працює міні-готель. Невелика компанія може тут зручно розташуватися. Поспішати не потрібно.

Саме такий відпочинок всі запам'ятають надовго. Ви будете повертатися теплими спогадами до цих незабутніх зимових днів. Замовляйте святкування зимових свят на “Дачі”. Веселіться та радійте. Свята наближаються.

07.12.2018

Відгуки