Зимова баня на дровах у Відпочинковому комплексі «Дача» - ідеальний спосіб відпочинку із користю для здоров`я

Восени та взимку кількість бажаючих попаритись у бані стрімко збільшується. Адже люди прагнуть не лише зігрітись, але й набратись сил. Настання холодів - це одна із найкращих пір року. А походи в баню взимку - це неймовірні відчуття. Баня на дровах відпочинкового комплексу «Дача», що неподалік від Львова, - одна із найкращих для відвідування взимку. Адже, завдяки безпосередній близькості бані до озера, відвідувачі можуть зануритись у крижану воду після парної. Саме ця процедура забезпечує стрімкий контраст температур, що сприятливо впливає на роботу усього організму. А, допоки Ви насолоджуватиметеся банними процедурами, персонал комплексу «Дача» спеціально для Вас приготує запашний трав`яний чай, що зігріє душу та допоможе відновити сили.

 

Баня в зимову пору

Ще у давні часи після бані наші предки натирались снігом. Саме такий різкий контраст дії на організм холодної води (снігу) та гарячого пару забезпечує головний ефект оздоровлення. Адже при перебуванні на холоді судини сильно звужуються, і кров скеровується до серця та внутрішніх органів. Саме під час цього можна відчути легке поколювання в області серця та приплив тепла - доволі дивні та водночас приємні почуття. А коли кров повертається назад, то судини розширюються ще більше, і це прискорює серцебиття, що сигналізує про необхідність повернутись назад до розігрітої парної. Такий температурний перепад корисний для організму, для якого звичні такі стрімкі зміни температур. Проте робиться це поступово. Не можна стрімголов розпареним летіти відразу в ополонку, сніг чи просто на морозну вулицю. Адже загартовування потребує часу, все слід робити з розумом та поступово. Далеко не кожне серце здатне витримати такі швидкі перепади температури, тому й жартувати з цим не варто.

 

Поетапне грамотне загартовування перед пірнанням в ополонку після бані

Якщо людина не зовсім впевнена у собі, та й стрибнути в ополонку після бані має намір уперше, радимо дотримуватись поетапного плану.

1) Для початку виходимо з парної, обливаємось теплою водою, після цього приймаємо холодний душ. Судини будуть поступово готуватись до найважчого складного холодного впливу на організм із зовні.

2) Потім слід призвичаїтись до холодного повітря, або повітряних ванн. Така процедура теж не повинна бути тривалою. Звикати до таких температурних перепадів потрібно по трохи, від незначних температур до високих. Під час таких процедур організм не лише загартовується, але й насичується корисними для людини від`ємними іонами.

3) Перед обтиранням тіла снігом чи пірнанням в ополонку після бані, слід мати за плечима вагомий досвід парення, та на додачу, слід так само поступово охолоджувати своє тіло, як і при загартовуванні повітрям. Не рекомендовано відразу після бані поринати у сніг. Буде цілком достатньо декілька секунд полежати на ньому чи просто обтертись. На початку весни та наприкінці зими такі процедури теж починати не варто. Адже навесні сніг вже не зовсім м`який та чистий, та й для нашого організму ця пора року є перехідною - імунітет навесні дещо ослаблюється, тому, якщо ви новачок у загартовуванні, не слід починати гартуватись у березні чи лютому. Також не рекомендується просто нерухомо стояти у снігу. Необхідно рухатись, рухатись і ще раз рухатись. Адже в іншому випадку, можна легко підхопити застуду, запалення, захворювання нирок, сечового міхура та ін. Перед обтиранням снігом та зануренням в ополонку слід пам’ятати, що ці процедури серйозно впливають на серце та судини, також категорично не рекомендоване вживання будь-якого алкоголю. Окрім того, якщо ваше самопочуття не найкраще, похід у баню можна перенести на інший день, тим більше загартовування в ополонці. Взимку, після занурювання в ополонку, слід загорнутись у махровий рушник, чи простирадло. Таким чином, завдяки потовиділенню із організму будуть пришвидшено виводитись шлаки.

 

Зимова баня на дровах - це захоплююче та корисне заняття

Cуміщаючи відвідування бані з купанням в озері чи обтиранням снігу, можна надати своєму відпочинку яскраві та пам’ятні враження. Баня підвищує імунітет людського організму, якого подеколи гостро не вистачає. Проте розпочати загартовування відразу можна далеко не всім, через можливі проблеми зі здоров`ям. Так що загартовуватись чи розпочинати гартування слід правильно, щоб не зашкодити здоров`ю. У будь-якому разі, якими би гострими відчуттями з пірнанням в крижане озеро чи обтирання снігом, Ви б не урізноманітнили свій улюблений похід у баню, у відпочинковому комплексі «Дача» завжди раді новим гостям. Затишок, комфорт, доглянутість, фахове обслуговування та зручне розташування зроблять Ваш зимовий відпочинок бездоганним. Можна попередньо замовити баню і скористатись чудовою нагодою відвідати баню у товаристві близьких Вам людей. Адже спілкування у такій теплій атмосфері завжди приємне та неповторне.

17.02.2017

Відгуки