Запрошуємо 23 серпня у відпочинковий комплекс «Дача» справжніх патріотів нашої держави на свято Державного Прапора України

Не дивлячись на ймовірну відсутність грандіозних урочистостей з нагоди даної дати, Державний прапор був і залишається одним із обов’язкових та найважливіших національних символів нашої держави.

Ажде саме під ним українці прямували до проголошення самостійності і зараз сміливо протистоять іноземній військовій агресії. Тому для нас, українців, цілковито природнім є вияв пошани до власної державної символіки, і особливо до українського прапора.

З прадавніх-давен у будь-яких народностей стяг був святинею. Військо без нього не вирушало у похід, не вступало у вирішальний бій. Використання блакитного та жовтого кольорів на українських прапорах у Київській Русі простежується ще з часів прийняття християнства. Вперше визнати прапор жовто-блакитного кольору з двома горизонтальними смугами та максимально наближеною до сучасного прапора формою, спробувала Головна Руська Рада.

Жовто-блакитне поєднання кольорів, як не дивно, в багатьох цивілізаціях символізує велич.

У геральдиці саме блакитна барва ототожнюється з чесністю, вірністю, бездоганністю та тісно пов’язана із небом та стихією повітря.

Золото ж уособлює силу, багатство, могутність, шляхетність, справедливість, а також наглядно символізує сонце.

На додачу до такої символіки, вибір українцями для прапора жовто-блакитних відтінків вмотивований також ще й тим, що символами нашої країни є чисте безхмарне небо (синього кольору) та пшенична рясна нива (жовтого кольору).

Державний прапор органічно увійшов у побут та життя людей. Синьо-жовті кольори перетворились на предмет національної гордості, стали своєрідним знаком національної моди.

Проте саме через останні події у нашій країні вшанування Дня Державного Прапора перетворилось на спрямоване вшанування нашої багатовікової історії державотворення та цілковитий вияв поваги до державного символу рідної Батьківщини.

На сьогодні ми , як народ та справжня нація - єдині та могутні, як ніколи!

Українці - мирний народ, проте завжди готовий платити потом і кров’ю - за право жити під своїм прапором та під мирним небом.

Якщо Ви істинний патріот і розумієте всю повноту поваги до Українського прапора, телефонуйте побратимам та однодумцям, збирайтесь гуртом та приїздіть до нас у відпочинковий комплекс «Дача».

Дивовижний український краєвид,урочисте підняття прапора над затишним озером, можливість порибалити або скуштувати запашний шашлик, комфортні альтанки, по-справжньому оздоровча дров’яна баня та чан дадуть Вам змогу відчути своє єднання не лише з друзями чи близькими, але й з країною в цілому, не дивлячись на непрості часи нашого зміцнення.

16.08.2017

Відгуки