Вважаєте, що батько - це людина не менш важлива у житті кожної дитини, ніж мама, тоді долучайтесь до святкування Всенародного Дня Батька 17 вересня

Татів день вперше відзначили у США ще в 1910 році, за пропозицією однієї жительки штату Вашингтон та завдяки її безмежній вдячності батькові за свої чудові дитячі спогади. Адже роль батька не менш важлива за материнську. Існує безліч життєвих прикладів по всьому світу, коли татусі виховують діток самостійно. І навіть тоді, коли мами доглядають вдома немовлят, батьки працюють, аби прогодувати родину, та допомагають няньчитись із малечею.

Тому, безсумнівно, батьки, на рівні з мамами, гідні такої ж вдячності та поваги. Саме тому День Батька на сьогодні набув статусу офіційного більше, ніж у 40 країнах світу.
І хоч традиції святкування цього дня у кожній країні свої, проте загальним символом татового свята є червона троянда, яку прикріплюють до одягу саме в цей день на бік серця.
Якщо батько вже покинув цей світ, то троянда буде білого кольору. Саме ця квітка покликана символізувати безкінечну повагу та любов до батьків.
Звісно, таке свято можна відзначити гучно в компанії однодумців - батьків, або менш грандіозно у сімейному колі. Проте, який би варіант Ви не обрали, найкращим буде святкування на природі, за межами міста.
Ми пропонуємо відзначити Всенародний День Батька у нас, у відпочинковому комплексі «Дача».
Приємні подарунки, виготовлені власними руками дітей для тат, душевні пікніки, можливо захоплююча вело прогулянка, відвідування лазні, купання в оздоровчому чані, можливість порибалити, скуштувати шашлик на природі та незабутній час, проведений у колі найближчих та друзів - що може бути приємнішим та кращим.
І хоч в Україні День Батька,поки що, на загальнодержавному рівні ніхто не святкує, вшанування беззаперечно важливого значення татусів в житті дитини, кожен організовує власними силами. Проте пропаганду відповідального батьківства та захист батьківських прав ніхто не відміняв.
Почнімо створення власних традицій для святкування Дня Батька із себе, а визнання офіційної дати цієї урочистості саме в Україні - справа часу і ми переконані зовсім недалекого

17.09.2017

Відгуки