Вшануймо належно Всесвітній День серця 29 вересня у відпочинковому комплексі «Дача»
Серце - це незвичайний м'яз. У нас в організмі більше не існує таких м'язів, які б безперебійно та без відпочинку працювали десятиліття поспіль. Щодня серце виробляє стільки ж енергії, скільки потрібно автомобілю, щоб проїхати 32 км.
Кількість такої виробленої енергії за все життя буде еквівалентною тій, яку необхідно машині, щоб з'їздити на Місяць і назад.
Вперше День Серця був організований в 1999 році з ініціативи Всесвітньої Федерації серця і з тих пір відзначаємо ми серцеве свято в 29-го вересня. Метою введення цієї дати було привернення посиленої уваги до проблем захворювань, пов'язаних із роботою серця, а також ініціювати потужні продумані профілактичні заходи щодо зниження ризику виникнення серцево-судинних захворювань серед усіх груп населення.
Якщо дотримуватись п’яти основних правил здорового серця:
Їсти більше овочів та фруктів,
Займатись активною фізкультурою щодня,
Контролювати вагу,
Не палити,
Уникати виключити стрес,
Максимально виключити з раціону велику кількість цукру та жирної їжі,
тоді серце турбуватиме якомога рідше.
Саме з тієї причини колектив Відпочинкового комплексу «Дача», що поблизу Львова, пропонує відзначити цю всесвітню дату активним дозвіллям на свіжому повітрі, неподалік озера.

Адже, якщо на регулярні заняття фізкультурою часу бракує, потрібно хоча б побільше рухатися, займатися пішими прогулянками і більше часу проводити на відкритому повітрі.
При їздіть до нас на «Дачу» усією сім’єю чи з друзями!
Адже Всесвітній день серця стосується не лише людей з відкритим серцем, але й фахівців, в чиїх руках знаходиться здоров’я та повнота функціонування нашого серця - кардіологів, хірургів та ін.
Однак, серце людини також прийнято вважати світовим символом любові. Греки стверджували, що серце - це вмістилище духу, єгиптяни вважали, що інтелект та емоції людини народжуються в серці, а китайці вірили, що у серці зосереджене щастя.
Тому, спробуйте на кілька годин відірватись від буденних клопотів, подаруйте сім`ї та близьким людям щастя спілкуватись з вами, відкрийте своє серце назустріч спільним приємним спогадам про перебування на озері, купання та активні ігри на свіжому повітрі, пор яскраве вогнище, затишний вечір, смачну вечерю, приємні розмови та, можливо, надзвичайні нові враження від купання в оздоровчому чані під відкритим небом.

29.09.2017

Відгуки