Великий піст ― час очищення
Цьогоріч Великий піст триватиме з 11 березня по 27 квітня. Це особливий період для кожного християнина. В Україні традиції дохристиянських часів тісно переплелися з релігійними обрядами. Багата культура наших предків, вірування та ритуали пройшли крізь віки та дожили до наших днів.
 
Попри те, що потрібно прибрати оселю та приготувати смачні страви до Великодня, не варто забувати про головне. Звільнення від всього непотрібного, що лише ускладнює наше життя.
 
Час Великого посту ― це період очищення тіла та душі. А також світу навколо нас. Можливість позбутися зайвого та поглянути на себе збоку. Зробити невелику ревізію власних думок та дій.
 
Сучасні вчені та лікарі вважають, що правильне дотримання традицій великого посту корисне для нашого організму. Очищення дає можливість рухатися вперед без зайвого тягаря.
Очищення тіла
Лазня ― це чудовий спосіб очистити тіло. В парній ви позбудетеся шлаків і токсин, що забруднюють людський організм. Разом з потом з вас вийде усе зайве. Відпочинковий комплекс “Дача” неподалік від Львова пропонує банні програми які допоможуть відновити сили та енергію.
Не обов'язково дотримуватися строгого посту. Але деякі продукти варто забрати з щоденного раціону. Подумайте, яка їжа шкідлива для вас. Може спробувати зменшити кількість солодкого або жареного. Чи замінити один бутерброд свіжим салатом.
А утримання від шкідливих звичок точно сприятиме відновленню та оздоровленню організму. Для відпочинку та релаксу на “Дачі” алкоголь не потрібен. Розпивання спиртних напоїв в лазні категорично заборонено.
Тому, відпочити у нас під час посту не лише можна, але й потрібно. Великодній Піст ― найкраща нагода очистити тіло. Відпочинковий комплекс “Дача” запрошує вас.
Звільнення розуму
Всі проблеми походять від наших думок. Тому потрібно вчитися розслабляти розум. В парній це дуже добре виходить. Коли досвідчені пармейстри чаклують над вами з дубовими віниками, негативні думки та проблеми зникають з вашої голови.
Ситуації бувають різними, адже життя непередбачуване. Але звільнивши розум від нашарування думок та суджень, можна побачити справжнє вирішення проблеми. Тому практики звільнення розуму від усього зайвого дуже корисні.
Відпочинковий комплекс “Дача” поблизу Львова ― це чудове місце для відпочинку на березі мальовничого озера. Тут ви однозначно зможете позбутися непотрібних думок та звільнити розум.
 
Великий Піст ― це час зробити переоцінку цінностей. Це традиція, яка пройшла крізь віки та заборони. Сила дії очищення постом доведена часом. Кожному з нас варто зупинитися на мить від постійного бігу та зосередитися на найважливішому.
 
Проведіть цей час з користю для вашого тіла і розуму. Відпочинковий комплекс “Дача” ідеально підійде для цього ідеально.

09.03.2019

Відгуки