Святкуйте у суботу 8 липня День родини у нас на «Дачі» Якщо для Вас родина – це дещо більше, ніж просто вузьке коло кровних родичів

тоді,мабуть, Вам захочеться відзначити свято Родини виключно з найближчими для Вас людьми за межами міста, відпочиваючи неподалік від Львова.
Родина- це Ваш маленький світ, в якому все зрозуміле та надзвичайно дороге, це сила, це захист та надія, це віра й прагнення, це міцна фортеця. Це ті люди, що залишаються з Вами впродовж всього життя, йдуть поруч, підтримують у складних ситуаціях, розуміють, підставляють плече, незважаючи на відстань. Справжня родина – це особливо дбайливе ставлення одне до одного. Це любов, допомога та повага. Це найрідніші та найближчі люди разом із рідною домівкою.
Навіть якщо Ваша родина невелика, збиратись разом за накритим великим столом, жартуючи та згадуючи історії з життя, повністю виключаючи сварки та будь-який розбрат, егоїстичність та заздрощі, надзвичайно приємно. Знайдіть час та можливість зібратись з нагоди свята Родини. Скористайтесь можливістю відзначити цю урочисту подію на природі з запашними шашликами коло озера у відпочинковому комплексі «Дача». Адже від того, наскільки Ви готові вкласти зусилля в особисті стосунки між близькими Вам людьми різних поколінь, поглядів та переконань, залежатиме атмосфера та взаєморозуміння у Вашій родині. Поцікавтесь справами, інтересами та проблемами кожного, дізнайтесь, хто чим живе, організуйте спільний похід в баню, або ще краще, запропонуйте відчути нові враження від купання в оздоровчому чані, зробіть ще один крок у напрямку до щасливої та бездоганної родини. Приїздіть на «Дачу» разом із усіма родичами: дідусями, бабусями, дядьками та тітками, зі своїми дітьми, адже свято Родини - це чудова нагода зібратись у затишній атмосфері, скористайтесь нею.

08.07.2017

Відгуки