Шукаєте де влаштувати незабутній корпоратив?

Відпочинковий комплекс “Дача” поблизу Львова запрошує ваш дружній колектив весело та оригінально зустріти Новий 2019 рік. Справжня баня на дровах, затишна територія, альтанки у святкових вогниках та мальовниче озеро. Це ідеальне місце для незабутнього корпоративу. Влаштуйте собі найкраще свято, на яке ви всі заслуговуєте.

Баня по-білому

Кращої бані на дровах у Львові вам не знайти. Традиційна парна, професійні банщики, дубові віники, чан з травами для великої компанії. Якщо ви вмієте працювати, ви вмієте і відпочивати. Попаритися всім колективом на “Дачі” ― чудова ідея. Такі спільні відпочинки ― найкращий тімбілдінг.

СПА для всіх

Відвідувати СПА салони люблять усі. Але часу для себе завжди не вистачає. Особливо в людей, які багато працюють. Тому вогняний масаж, медовий скраб, обгортання шоколадом ваші колеги оцінять та сприймуть набагато краще, ніж стандартний набір “олів'є-мандарини”. Подаруйте свято кожному.

Релакс та відпочинок

За щоденними робочими клопотами та важливими питаннями людям так не вистачає часу просто розслабитися, поспілкуватися за горнятком запашного чаю та насолодитися кожною хвилиною. Відпочинковий комплекс “Дача” дарує неповторні хвилини релаксу для кожного. Знайдіть час для приємного спілкування.

Шашлик неперевершений

Яке ж святкування на природі без шашлику? А на “Дачі” він особливий, смачний та корисний. Правильно приготувати м’ясо ― це також мистецтво. Відпочинковий комплекс “Дача” має свого експерта з приготування найсмачнішого шашлику. Переконайтесь в цьому.

Так весело відсвяткувавши корпоратив, ваш дружній колектив буде готовий до нових звершень. Бажаємо, щоб у Новому 2019 році перед вами відкрилися нові горизонти. Яких ви з легкістю досягнете.

12.12.2018

Відгуки