Нове “меню” відпочинкового комплексу “Дача”
Холод за вікном навіює мрії про тепло. Пропонуємо більше. Паріння в бані по-білому, яке вас зігріє по-справжньому.

У новому “меню” відпочинкового комплексу “Дача” знайдете три види паріння:

  • стандартне паріння;
  • паріння “Там-там”;
  • паріння “По-царськи”.

Пропонуємо детально ознайомитися з кожним та обрати ваше. В основі кожного з цим видів лежить правильний підхід до оздоровлення організму в лазні.

Стандартне паріння

Стандартне паріння відбувається в три етапи. Спершу ви заходите в прогріту парну. Тепло огортає ваше тіло зовні, прогріває шкіру, розслабляє всі м'язи. Цю частину можна назвати підготовчою.

Коли організм налаштовано, починається другий етап. Професійний банщик, за допомогою масажу запашним віником, інтенсивно прогріває все тіло. Розкриваються пори, разом з потом з організму виводяться токсини, покращується кровообіг та робота внутрішніх органів. Завершується цей етап контрастним обливанням холодною водою прямо в парній.

Третій етап передбачає остаточний прогрів та допарку всіх внутрішніх органів. Тепло проникає в кожну клітину, дарує відчуття легкості та свіжості. Завершальний момент ― це можливість зануритись в чисте прозоре озеро, відчути ефективну дію холодної води на розігріте тіло.

Після цього вам буде приємно повернутися в парну та відчути лагідне тепло. Стандартне паріння гарантує вам повне розслаблення та наповнення енергією.

Паріння “Там-Там”

Цей вид паріння включає також три обов'язкові етапи. Ваше тіло розігрівається та розслабляється. Потім два банщики в чотири руки інтенсивно пропарюють до потрібного стану. Користь від процедури зростає вдвічі.

Контрастне обливання із подальшим глибоким прогрівом та кришталеве озеро також входять в цей комплекс. Завершити паріння “Там-Там” пропонуємо в теплій кімнаті з горнятком запашного трав'яного чаю.

Паріння “По-царськи”

Цей комплекс розрахований на справжніх поціновувачів лазні. Ви будете лежати на запашному м'якому сіні, поки професійний банщик буде чаклувати над вами. В цьому магічному дійстві поєднується все найкраще від стандартного паріння та послуги “Там-Там”.

Спочатку з вами працює один банщик, потім підключається другий. Пройшовши всі три етапи паріння, ви отримуєте надзвичайний масаж бамбуковими віниками.

Розкіш паріння “По-царськи” варто спробувати кожному. Це незабутній релакс та справжнє оздоровлення.

Любіть себе. Відпочивайте правильно. Адже ваше здоров'я безцінне.

14.11.2018

Відгуки