Нове кафе у відпочинковому комплексі “Дача” чекає на вас

У нас чудова новина! На території відпочинкового комплексу “Дача” гостинно відкриває свої двері нове кафе. Гарно пропарившись в справжній бані на дровах наші гості хочуть якомога довше залишатися, насолоджуючись чудовим місцем для відпочинку поблизу Львова. Затишні альтанки на березі озера не можуть прийняти всіх охочих. Та й погода буває різною.

Тому ми вирішили відкрити красиве кафе, де можна смачно поїсти та гарно відпочити. Тепер у вас ще більше причин завітати у відпочинковий комплекс “Дача” неподалік від Львова.

 

Розкішний зал в стилі Прованс до ваших послуг

Шукаєте місце для бенкету? Весілля, день народження, сімейні урочистості або корпоративні заходи можна провести у відпочинковому комплексі “Дача”. Великий зал в білих кольорах розрахований на 50 чоловік. Ми обрали ніжний стиль Прованс для інтер'єру кафе. Красиву фотосесію можна влаштувати на місці.

 

Святкування на “Дачі” має цілий ряд переваг:

розташування поблизу Львова дає можливість вашим гостям без проблем дістатися до вас на урочисту подію;
баня на дровах, красиве озеро, затишна територія для того, щоб не просто посидіти за столом, а чудово провести час;
готель на території відпочинкового комплексу приймає гостей, котрі не хочуть поспішати;
банкетне меню складаємо відповідно до ваших побажань, можете замовити кейтеринг або влаштувати тематичну вечірку.

У нас вам ніхто не заважатиме весело провести час. Ми завжди раді гостям. Допоможемо організувати свято на високому рівні.

 

Поспішайте замовити кафе у відпочинковому комплексі “Дача” для незабутнього відпочинку. Гарний настрій та чудові спогади гарантуємо.

16.02.2019

Відгуки