Магічний ритуал, що дарує здоров'я та довголіття
Існують традиції, які пройшли через народи та покоління. Вони овіяні легендами, просочені загадковими магічними властивостями, але, водночас, мають під собою справжнє наукове підґрунтя.

До такої магії можна віднести лазню. З давніх-давен люди очищали тіло та розум, відновлювали сили та віднаходили гармонію, проходячи через таїнство паріння в банях.

Відпочинковий комплекс “Дача”, що поблизу Львова, пропонує вам теж долучитися до цього ритуалу. Нехай регулярне відвідування лазні увійде до переліку ваших сімейних традицій. Дуже скоро відчуєте позитивний вплив магічного ритуалу на ваше життя.

Як правильно паритися

Перш за все, ставтесь прискіпливо до вибору самого закладу. Справжня баня повинна бути на дровах, розташовуватися у затишному куточку природи та обслуговуватися кваліфікованими спеціалістами. І, звичайно ж, зустрічати вас ідеальною чистотою. Все це ви знайдете у відпочинковому комплексі “Дача”.

Сам ритуал паріння в бані охоплює кілька етапів.

  • Підготовка та розслаблення. Прийміть душ, добре розітріть усе тіло та посидьте у заповненій пахощами кімнаті кілька хвилин. Відчуйте, як спокій наповнює кожну клітину вашого тіла.
  • Масаж та ванночки для ніг. Спершу необхідно добре прогріти ноги за допомогою банних віників. Виконана кваліфікованим банщиком процедура матиме магічний вплив на ваше здоров'я. Покращується кровообіг та активізується робота всіх систем організму. А ванночка з морською сіллю здатна запобігти будь-яким простудним та сезонним хворобам.
  • Банний масаж віниками. Це справжнє мистецтво, яким володіє не кожен. Головна процедура, котра повинна по-справжньому розслабити все тіло, очистити пори, активізувати роботу внутрішніх органів та звільнити думки від зайвого.
  • Релакс та відпочинок. Після того, як ви попарились, не можна нікуди поспішати. Просто посидьте в затишній фіто кімнаті, попийте трав'яний чай та відпочиньте.

Цей комплекс можна доповнити професійним масажем, корисними SPA процедурами, відпочинком на свіжому повітрі. Магічний ритуал потребує досвіду та вміння. Тому обирайте для себе послуги справжніх професіоналів. Легкого вам пару!

Чи існують обмеження в лазні?

За умови правильного професійного підходу паритися в бані можна всім. Змінюючи температурний режим та інтенсивність процедур, кваліфікований банщик запропонує саме те, що оздоровить ваше тіло. Цей магічний ритуал не має вікових обмежень. Паритися можна і дітям, і старшим людям.

Наші предки приймали пологи у лазні. Тут же відбувалася і перша купіль малюка. Адже баня, на той час, була найстерильнішим місцем. Тому матусі можуть брати малечу з собою, це піде лише на користь. Починайте з температури 50 градусів та часу в межах двох хвилин.

Спільні сімейні ритуали відвідування парної не лише зміцнюють імунітет, але й позитивно впливають на побудову гармонійних стосунків. Створюйте свою особисту магію.

Починати відвідування бані можна в будь-якому віці. Правильний підхід до процедури паріння в лазні та здоровий спосіб життя сприятимуть вашому довголіттю. Ритуал очищення наповнить вас позитивною енергією на довгі роки.

В лазні живе добрий дух. Він готовий ділитись здоров’ям з кожним. Єдине чого він не переносить ― це запах алкоголю. Не варто його цим дратувати.

Відпочинковий комплекс “Дача” пропонує послуги кваліфікованого банщика, котрий знає, як правильно обрати процедури для кожного. Наш професіоналізм до ваших послуг. Пориньте у справжнє таїнство очищення тіла та розуму. Перетворіть цей ритуал на традицію. Живіть якісно.

26.10.2018

Відгуки