Магічна лазня

Програма “Магічна лазня” підійде кожному. Це прекрасна можливість розслабити тіло, очистити думки та підтримати здоров'я в чудовому стані. Кожен етап продуманий до найдрібніших деталей. Неповторні відчуття та внутрішня гармонія очікують на вас у відпочинковому комплексі “Дача”.

Опис програми “Магічна лазня”

Відпочинок відбувається у кілька етапів. Всі процедури проходять під наглядом досвідченого лазника. Ви можете бути певні, що отримаєте лише найкраще для здоров'я.

Трав'яні ванночки для ніг

Оздоровлення у лазні слід починати з приємного прогрівання ніг. Поступово ваше тіло починає наповнюватися теплом та відпочивати. Зникає напруга і постійне бажання кудись бігти. Час сповільнюється.

Справжні пармейстри знають: поспішати в бані не варто. Поки ваші стопи прогріваються в ароматній ванночці, відпустіть все зайве. На вас чекає “Магічна лазня”.

Легкий прогрів в парній

Знайомитися з паром потрібно спокійно та неспішно. На цьому етапі програми “Магічна лазня” маєте змогу повільно зануритися в ніжне тепло, відчути дотик легкого пару до вашої шкіри.

Так організм готується до справжнього пропарювання. Повільно та неспішно, без різких рухів та зайвої суєти. Лише ви та бажання повністю розслабитися. Повна довіра до майстра банної справи. “Магічна лазня” починається з легкого та приємного пропарювання. Тепер ви готові занурюватися в таїнство правильного відпочинку.

Запахи цілющих трав в парній

Другий захід в парну наповнений пахощами лісових трав. Знання про цілющі властивості рослин прийшли до нас з глибини століть. Знахарі завжди були в українських селах. Вони знали, що природа ― найкращий лікар. Саме від тих далеких часів походить сучасна аромотерапія.

Антибактеріальний ялівець, антисептична лаванда, заспокійлива м’ята, ніжний чебрець. Все разом утворює неповторний оздоровчий ефект, коли ви дихаєте наповненим цілющими запахами паром.

На цьому етапі “Магічна лазня” дарує здоров'я кожній клітині вашого організму.

Медово-соляний скраб

А коли шкіра повністю прогрілась та розкрилися усі пори, саме час позбутися зайвого. В програму “Магічна лазня” входить медово-соляний скраб. Його дія на шкіру неперевершена.

Сіль та мед широко застосовуються в косметології завдяки чудовим властивостям. Сіль м'яко забирає надлишки жиру, заживляє та відбілює шкіру. Мед живить та зволожує, насичує корисними речовинами. Ваше тіло буде вдячне за таку турботу.

Магічне паріння пармейстром

Основна частина програми проходить у кілька етапів. Банщик чаклує над вами дубовими віниками. Гаряча пропарка змінюється контрастним обливанням. Все повторюється кілька разів.

Ваше тіло прогрівається цілком та повністю. Голова звільняється від зайвих думок. Не залишається нічого, легко відпускаєте втому та забуваєте про всі проблеми. “Магічна лазня” позитивно впливає на всі внутрішні органи, допомагає позбутися проблем органів дихання та серцево-судинної системи. Але найголовніше відбувається у вашій голові. Розум відпочиває та оновлюється.

В нашому наповненому стресами світі такий відпочинок ― не розкіш, а необхідність. Це запорука вашого здоров'я та хорошого самопочуття.

Відпочинок на сіні

Активне оздоровлення та паріння потрібно завершувати правильним відпочинком. Ароматна кімната, наповнена пахощами лісових трав, до ваших послуг. “Магічне паріння” закінчується неперевершеним розслабленням в чудовій атмосфері. Лише ви та спокій. Це варте того, щоб спробувати.

Зволоження шкіри

Чиста шкіра зволожується ароматичним молочком, котре наповнює її енергією. Ефектом будете просто вражені. Шкіра стає ніжна, мов у немовляти.

Чай з трав

Завершує “Магічну лазню” горнятко запашного трав'яного чаю. Дайте собі час просто посидіти та не поспішати. Насолоджуйтесь неповторним теплом кожного ковтка. Слухайте мрії та повертайтеся на “Дачу”. Даруйте собі та близьким насолоду правильного відпочинку.

Переваги програми “Магічна лазня”

Відпочинок на “Дачі” поблизу Львова ― це завжди неповторні відчуття. Комплексна програма “Магічна лазня” дає вам можливість отримати все необхідне. Тому, варто спробувати. До ваших послуг:

  • цілий комплекс оздоровчих процедур відразу, але правильно підібраних та збалансованих;
  • найкращі пармейстри з великим досвідом роботи та натхненням до улюбленої справи;
  • справжній відпочинок для тіла та душі;
  • приємний та турботливий персонал, тут вас раді бачити;
  • магічна атмосфера казкової лазні.

Спробуйте програму “Магічна лазня” лише раз. І ви повернетесь знову. Адже справжнє відчувається відразу. Це саме той неповторний відпочинок, якого прагне ваше тіло та ваша душа.

Відпочинковий комплекс “Дача” чекає на вас з комплексною програмою “Магічна лазня”.

05.02.2019

Відгуки