Лічені дні до весни ― час планувати відпочинок на природі

Відчуваєте цей ледь вловимий подих теплих днів? Весна вже зовсім поряд. Досить сидіти вдома та гуляти по торгово-розважальних центрах. Час їхати за місто. Відпочинковий комплекс “Дача” біля Львова чекає на вас.

 

Ми не впадали у зимову сплячку. В нас було добре, а стало ще краще. Бронюйте зручний час, щоб завітати до нас у гості.

Релакс без шуму та метушні

Тиша та велике озеро чекають на вас. Ви можете неспішно прогулятися, всміхнутися теплим сонячним променям та посмакувати кавою на свіжому повітрі. Адже взимку так цього не вистачало.

Беріть дітей з собою. У нас є де бігати і гратися. Сімейний відпочинок на природі ― дієвий засіб профілактики сезонних захворювань. Влаштуйте собі та близьким теплий вікенд на свіжому повітрі.

Відпочинковий комплекс “Дача” готовий прийняти велику дружню компанію або допомогти вам влаштувати романтичний відпочинок на двох. Обирайте своє.

Відчуйте гармонію з природою, коли все навколо просинається для початку нового життя. Черпайте сили у справжніх речах.

Після відпочинку у нас ви відчуєте себе новою людиною. Та захочете ще не раз повернутися на берег нашого мальовничого озера.

Оновлені банні програми

Поки на вулиці лютував мороз, наша лазня на дровах зігрівала всіх охочих. Ми оновили банні програми відпочинкового комплексу “Дача” поблизу Львова. Тепер ви можете обрати комплекс оздоровчих процедур, який вам подобається найбільше:

“Магічна лазня” для неповторних відчуттів;
“Королівська лазня” для ексклюзивного відпочинку;
“Лазня Снігової королеви” для збереження молодості;
“Лазня при свічках” для закоханих.

Грамотно підібраний комплекс банних процедур, досвідченні пармейстери та масажисти, уважний та турботливий персонал до ваших послуг.

Звичайно ж, в запропоновані програми входять трав'яні чаї та відпочинок на сіні. Та не входить алкоголь, бо він тут зайвий.

Смачний шашлик та альтанки на березі озера

Весняний відпочинок на природі без шашликів важко уявити. Коли пригріє сонечко, ви можете зручно розміститися в наших альтанках на березі озера. Запах диму, тепло сонячних променів, дружні жарти гарантовано зроблять ваш відпочинок незабутнім.

Весна вже поряд. Прокидайтесь від довгої зими. Збирайте компанію та гайда до нас. Час влаштувати справжній пікнік.

Затишний готель та нове кафе

Весна примхлива. Але ми готові до сюрпризів природи. Якщо погода раптово зміниться, нове кафе в стилі Прованс до ваших послуг. Тут можна просто пообідати, влаштувати вечірку, відсвяткувати важливу подію. Місця вистачить на всіх.

Не поспішайте повертатися до міста та його метушні. Затишні готельні номери відпочинкового комплексу “Дача” чекають на вас.

 

Ви готові до першого весняного вікенду? Тоді не баріться, телефонуйте та бронюйте свій відпочинок на природі.

20.02.2019

Відгуки