Лазня при свічках ― романтика для закоханих

Ця програма стане ідеальним подарунком для вашої половинки. Спробуйте та відчуйте на собі магічну дію паріння на двох. Це романтика, що зближує по-справжньому. Особлива пропозиція від відпочинкового комплексу “Дача” поблизу Львова для зміцнення ваших стосунків. Дві години справжнього релаксу лише для вас.

Опис програми “Лазня при свічках”

Романтичний відпочинок на двох проходить у кілька етапів. Починаючи від легкого прогрівання ви пройдете кілька сходинок інтенсивного паріння та ефективних SPA процедур. Знайдіть час для задоволення на двох.

М'ятні ванночки для ніг

Розпочинається програма “Лазня при свічках” з приємного прогрівання стоп у м’ятному відварі. Ванночка для ніг на двох поступово зігріє вас приємним теплом та підготує до наступних рівнів паріння.

Свіжий аромат м'яти допомагає відпустити все напруження з тіла та підготуватися до повного розслаблення. Вам не потрібно поспішати.

Перший прогрів в парній на двох

Легкий пар огорне все тіло теплом, яке поступово наповнить вас. Досвідчені пармейстри, котрі працюють у нас, знають як правильно підібрати інтенсивність та час пропарювання. Адже ви приходите в лазню не просто відпочити, а оздоровитися.

Програма “Лазня при свічках” подарує вам корисний довготривалий ефект. Кожен крок продуманий та ретельно підібраний саме для вас. Це буде ваш час для зміцнення здоров'я та стосунків.

Аромотерапія з іланг-ілангом

Наступним етапом вашого незабутнього відпочинку стане терапія ароматом іланг-ілангу. Ця рослина з давніх часів відома своїм позитивним впливом на організм людини, особливо на статеву систему. Іланг-іланг корисний як для чоловіків, так і для жінок.

Легке пропарювання з ароматом трав подарує вам прилив сил та енергії. Програма “Лазня при свічках” стане іскрою для вашого кохання, що спалахне з новими силами.

Медово-цитрусовий скраб на двох

Продовженням програми “Лазня при свічках” стане скраб на основі меду та цитрусу. Ваші розігріті тіла готові до процедури, яка очищує та живить шкіру. Завдяки цілому комплексу корисних речовин, котрі містить у собі мед, кожна клітина наповнюється енергією. А неперевершений аромат цитрини додає нотки свіжості та бадьорості.

Після корисної SPA процедури на двох ви можете далі продовжувати паритися, але вже більш інтенсивно. Довіртесь досвіду та вмінням наших пармейстрів.

Романтика паріння при свічках

Магічне дійство в лазні відбувається в кілька етапів. Вмілий банщик, дубові віники, гарячий пар та крижана вода ― це досконале поєднання для вашого відпочинку. А коли все дійство відбувається при свічках, кращого годі шукати.

Ваші тіла прогріються, кожною клітинкою відчуєте занурення у блаженний стан спокою та розслаблення. Всі турботи та негаразди просто розчиняться і зникнуть. Тіло наповниться здоров'ям, а душа спокоєм.

Навіть найідеальніші стосунки потрібно підтримувати спільним відпочинком та турботою один про одного. Програма “Лазня при свічках” дарує вам таку можливість. Зміцніть своє кохання.

Відпочинок на сіні для двох

На зміну інтенсивному парінню приходить приємний релакс у відпочинковій кімнаті. Аромат сіна подарує вам відчуття спокою та затишку. Ви зможе побути вдвох та гарно провести час. Наповнитися силою та енергією від запаху польових трав та лугових квітів. Без поспіху та метушні.

Масаж релакс на двох

Завершальним етапом програми “Лазня при свічках” стане масаж, котрий допоможе вам повністю розслабитися та забути про всі турботи. Романтика свічок, вправні руки масажистів та приємні відчуття на завершення відпочинку.

Такий масаж повністю знімає залишки втоми та напруги у вашому тілі. Ви відчуєте прилив сил. Після відпочинку на “Дачі” ваше кохання засяє з новою силою. Це найкращий романтичний подарунок на двох.

Переваги програми “Лазня при свічках”

У відпочинковому комплексі “Дача” поблизу Львова цінують час гостей. Комплексна програма відпочинку “Лазня при свічках” розроблена так, щоб ви могли побути разом та отримати максимальний ефект протягом двох годин.

Ви отримаєте:

  • цілий комплекс правильно підібраних процедур, корисних для вашого здоров'я;
  • послуги досвідченого персоналу;
  • уважне та турботливе відношення;
  • незабутню романтику відпочинку при свічках.

Кращого відпочинку з коханою людиною не придумаєш. Варто знайти для цього час, адже неперевершений релакс на двох зовсім поряд. Насолоджуйтесь спільними митями та цінуйте один одного.

А відпочинковий комплекс “Дача” радо вам у цьому допоможе.

03.02.2019

Відгуки