Якщо Ви належите до унікального братства рибалок, тоді День рибалки – саме ваше свято
День рибалки прийнято відзначати щорічно другої неділі липня. У 2017 році він припадає на 9 липня. Це свято є практично загальнонаціональним, його святкують навіть ті, хто жодного разу не тримав у руках рибальську вудку. Бо якщо ви - істинний рибалка, т ді ви рибалка завжди, а не лише у свято.
Рибалки - це люди окремої категорії, тому й свято своє вони відзначають з окремим особливим колоритом. І не дивно, що саме у розпал літа, адже у цю пору року для риболовлі відкриті усі водойми - від ставків та річок до морів. Кожен рибалка непохитно вірить, що щастя зловити рибу своєї мрії коли-небудь обов’язково посміхнеться йому. Відпочинковий комплекс «Дача» пропонує унікальну можливість усім братствам рибалок привітати одне одного із святом та разом із друзями, родичами, близькими людьми відсвяткувати цю подію у нас на озері. Можна провести невеличкі змагання з вилову по кількості спійманої на гачок здобичі,
порівняти її кількість та вагу. Згодом приготувати запашні страви на вогнищі, зварити з улову юшку, та за святковим застіллям обговорити останні новини, поділитись досвідом, розповісти історії з життя, продемонструвати снасті та поговорити про місця, де є надзвичайно хороший кльов. День рибалки святкують у багатьох країнах світу і не лише професіонали, чия робота пов’язана із веденням та забезпеченням промислу.
Якщо Ви ставитесь до рибалки як до захоплення усього Вашого життя, тоді День рибалки для Вас буде не менш значущою датою, ніж день міста. Скористайтесь нагодою та гостинністю відпочинкового комплексу «Дача», та завітайте до нас у Новий Яричів, що поблизу Львова.

09.07.2017

Відгуки