Якщо Вам близькі за духом святкування із незабутніх 80- их років, тоді День фізкультурника – це саме Ваше свято

Адже це вшанування здорового способу життя бере свій початок ще від моменту проведення перших історичних олімпійських ігор в соціалістичній країні. Саме 1жовтня 1980-го року вийшов Указ Президії Верховної Ради СРСР, яким особливо підкреслювався щорічний характер та особливо позитивне значення цього пам’ятного дня.

Святкування Дня фізкультурника було визначено у другу суботу серпня.

Спорт у Радянському Союзі завжди займав особливе місце, адже всім знайома фраза: «у здоровому тілі - здоровий дух».
Спорт стрімко розвивався, видатні спортсмени постійно були в числі найбільш популярних людей держави. Практично, ні одна святкова демонстрація чи урочистий захід не здійснювався без участі відомих борців і гімнастів, популярних атлетів та футболістів, а також інших представників найрізноманітніших спортивних дисциплін.

На даний час в Україні популярність та затребуваність спорту цілком виправдана.
Адже спорт, це практично саме життя, це самоорганізація , дисципліна, здоров’я, молодість, стиль життя, рух вперед!
Не випадково, після проголошення України незалежною, День фізкультурника успішно переніс пострадянські потрясіння та залишився загально народним та одним із найприємніших свят для сильних та бадьорих духом людей.
З Днем фізкультурника Вас!
І якщо Ви належите саме до таких сильних, дисциплінованих та спортивних людей збирайтесь гуртом та з друзями вирушайте до нас на «Дачу». Приємно проведений час на природі з можливістю скупатись в озері, затишні альтанки, смачні шашлики, оздоровчий чан справжня баня на дровах та незабутні яскраві враження ми Вам гарантуємо.
Від Вас необхідно лише хороший настрій та віра в непереборну силу спорту

05.08.2017

Відгуки