Хороший корпоратив ― запорука дружніх стосунків в колективі
Сучасні компанії цінують людей. Сьогодні на ринку праці в Україні попит на досвідчені кадри перевищує пропозицію. Тому мудрі керівники цінують персонал та створюють сприятливі умови праці. А що може бути кращим, за дружній колектив. Коли люди поспішають на роботу, щоб бути разом та ефективно працювати.
 
Але неможливо створити сильну команду однодумців, якщо люди не спілкуються за межами офісу. Тому хороший корпоратив ― це одна зі складових тімбілдінгу.
Як правильно організувати корпоратив?
Навіть неформальні заходи потребують ретельної підготовки. В колективі працюють різні люди, а вам потрібно зацікавити всіх. Адже для вас однаково цінний і бухгалтер з солідним стажем, і молодий програміст.
Обирайте програму заходу, яка допоможе розкритися кожному. Саме на неформальних зустрічах ви можете виявити здібності персоналу, які потім знадобляться для досягнення цілей вашої компанії.
Продумайте все до найменших дрібниць. Просто замовити столик та купити алкоголь недостатньо. Оберіть місце, де всім буде комфортно та зручно.
 
“Дача” запрошує для проведення корпоративу, який сподобається кожному працівникові
 
Відпочинковий комплекс “Дача” поблизу Львова ― ідеальне місце для тематичного корпоративу. Наші переваги очевидні.
Закрита територія, де вам ніхто не буде заважати. Можна веселитися хоч до ранку. Багато місця для розваг та відпочинку.
Лазня, чан, СПА процедури для ваших працівників. Зробіть незабутні подарунки. Пропонуємо релакс, оздоровлення та хороший настрій для кожного.
Смачний шашлик на свіжому повітрі або тематичне застілля у затишному кафе на ваш вибір. Ви можете скористатися послугами кейтерингу та влаштувати справжній бенкет.
Готель для тих, хто не поспішає. Ваші працівники можуть провести тут цілий вікенд.
Близька відстань від міста для тих, кого чекають вдома. Створіть такі умови, щоб не доводилося робити вибір між сім'єю та роботою.
 
Проведений разом час ваші працівники ще довго будуть згадувати тепло та весело. А коли хтось надумає переманити вашого перспективного менеджера, він не захоче втрачати свій дружній колектив.
 
Поспішайте забронювати місце. Відпочинковий комплекс “Дача” до ваших послуг.

27.02.2019

Відгуки