День вишиванки- чудовий привід для святкування за містом у відпочинковому комплексі «Дача»

Попри те, що вишивані сорочки на Україні завжди були дуже популярними, свято вишиванки у нас почали святкувати відносно недавно, з 2006 року. Всесвітній день вишиванки прийнято відзначати у третій четвер травня.

Щороку свято набуває все більших масштабів, та традиція одягатись у вишиванки і прогулюватись вулицями свого міста залишається незмінною. Адже таким чином популяризуються давні українські традиції та зберігаються багатовікові цінності серед молодих українців.

Вишиванку вважали оберегом, практично, від усього лихого, що ймовірно могло скоїтись у людському житті, символом краси, міцного здоров’я та щасливої долі. В Україні вишиванка також символізувала вірність, родинну пам’ять та сімейну любов. Вишита сорочка настільки міцно увійшла у життя українців, що навіть вибір візерунка у вишиванці напряму залежать від того, на кого саме вона буде пошита.

Сьогодні вишиванку вважають одним із символів, завдяки якому ми, українці, можемо вирізнятись серед інших націй. Патріотизм населення нашої країни за останні роки досяг небувалих масштабів, і яскравим способом його виявлення слугує вшанування національного вбрання.

Обов`язково не пропустіть урочисте святкування Дня вишиванки у Львові, пройдіться урочистою різнобарвною ходою центром міста, відчуйте свою приналежність до свідомої спільноти, а по завершенні урочистої частини, гайда з друзями за місто, на «Дачу».

Затишне озеро, дивовижні краєвиди, тепле вогнище, смачна вечеря, співання українських пісень з друзями, милування заходом сонця, гаряча сауна, купання в оздоровчому чані та приємне спілкування з близькими Вам людьми - що може бути більшим вираженням себе як частки непереможного українського народу, яскравим та невід`ємним історичним атрибутом якого є вишиванка.

17.05.2017

Відгуки