День комп’ютерника та програміста – неофіційне святкова дата для програмістів, яку цього року відзначають 13 вересня
Свято фахівців сфери IT носить неофіційний характер, оскільки їх поки не винесли на загальнодержавний рівень. Однак IT-шники зовсім не засмучуються – День комп’ютерника та програміста далеко не єдине «комп’ютерне» свято протягом року.
Вперше, ідеєю святкування Дня програміста подылився голова видавничого дому «Комп`ютер» Дмитро Мендрелюк ще у далекому 1996 році. Саме першу п’ятницю вересня було запропоновано вважати Днем програміста, її назвали «Чистою п’ятницею».
Дивовижно, проте найчастіше пересічні користувачі асоціюють слово «програмування» і абсолютно все, що з ним пов’язане, лише з персональним комп’ютером. Проте це далеко не так.
По суті, кожен електронний пристрій, починаючи з пульту дистанційного керування та закінчуючи складними промисловими верстатами з програмним управлінням, у свій час пройшли через руки особливих фахівців- програмістів.
Програмісти, як правило, люди замкнені, стримані та дуже особливі, зазвичай своє професійне свято відзначають не з розмахом, а вийшовши на роботу та влаштувавши невеличкий корпоратив на роботі.
Традиційно День комп’ютерника відзначають також:
• системні адміністратори;
• програмісти;
• фахівці, що керують базами даних;
• тестувальники і інші ІТ- тішники.
Якщо у Вас маленька ІТ- компанія до 20-ти осіб, то із святкуванням цієї урочистості буде все просто. Э бажання - зібралися, немає- не зібралися. Адже принадність маленьких фірм та компаній в їх сімейності.
У великих корпораціях, особливо гігантах IT індустрії, вирішити це питання вже складніше, проте тут вже є спеціальні відділи та люди, які стежать за датами, готують програму, затверджують внесення святкових урочистостей, роблять корпоративну розсилку, замовляють розваги та організують свято для співробітників.
Тому, до якої б за масштабами не належала Ваша компанія, замовляйте святкування Дня компютерника та програміста у нас на «Дачі», подалі від міста, офісів та комп’ютерів.
Приїздіть до нас на природу, помилуйтесь краєвидом, посидіть на березі озера, порибальте та скуштуйте шашлик, сходіть в лазню і навіть спробуйте купання в чані - нехай все це принесе вам не лише задоволення, але й можливість відчути нові, а, можливо, призабуті емоції.
Адже контрастний відпочинок –найкращий.
Бажаєте відзначати день програміста, чи тестувальника, чи сисадміна? Не чекайте, що хтось зробить це за вас- телефонуйте, попередньо замовляйте та бронюйте місця на «Дачі».

13.09.2017

Відгуки