День фізичної культури та спорту – це свято сильних духом та характером людей, яких Відпочинковий комплекс «Дача» запрошує відсвяткувати цю урочистість у себе на території

Ви замислювалися коли-небуль про важливість спорту у житті людини?

Кожен бачить цю роль по-особливому.
Деякі досить прохолодно ставляться до професійного спорту та до всього, що з ним пов'язано.
Інші, можливо, і зовсім вважають заняття спортом марною тратою часу. Проте є категорія людей, які здатні вбачати особливий зміст у спорті, і таких людей, на щастя, набагато більше.
Проте й тут простежуються певні відмінності:
хтось любить спостерігати за спортивними перипетіями по телевізору,
хтось регулярно, проте не надто серйозно займається якимось улюбленим видом спорту або загально укріплюючими фізичними вправами.

Ну а є певна категорія людей, для яких спорт перетворився на засіб існування. До числа останньої категорії відносяться діючі спортсмени, тренери, лікарі, директори різних спортивних організацій та інші.
Спорт об'єднує людей, зміцнює наше здоров'я, загартовує характер, покращує витривалість розвиває спритність, швидкість, координацію, реакцію, силу та терпіння. Спорт перетворює людей на особистостей, дивовижно стійких до різних негативних життєвих перепитій та дарує в переважній більшості випадків маса позитивних емоцій.
Вшанування Дня спорту та здорового способу життя відбувається 12 вересня.
На даний час в Україні популярність та затребуваність спорту неухильно зростає.
Адже спорт, це практично стиль життя, рух вперед! А День фізичної культури та спорту – це свято для сильних і бадьорих духом людей.
І якщо Ви належите саме до таких міцних, дисциплінованих, витривалих та спортивних людей, або маєте безпосереднє відношення до розвитку і пропаганди спорту в Україні, збирайтесь великим гуртом із друзями та вирушайте до нас на «Дачу». Приємно проведений час на природі з можливістю скупатись в озері, затишні альтанки, смачні шашлики, оздоровчий чан, справжню баню на дровах та незабутні яскраві враження ми Вам забезпечимо..
Від Вас необхідно лише хороший настрій та віра в непереборну силу спорту

09.09.2017

Відгуки