День активного дозвілля та сім`ї - найкращий привід провести це свято відпочиваючи неподалік Львова з дітьми у нас на «Дачі»

Якщо Ви вже давно і з нетерпінням чекаєте можливості виїхати теплого та погожого дня зі Львова на відпочинок з сім`єю, то саме День сім`ї та активного дозвілля, який святкують в Україні 14 травня, може стати саме тим приводом.

Адже що може бути кращим за відпочинок на природі?

Зовсім неважливо скільки Вам років, і де Ви працюєте або вчитеся, адже отримати приємні враження від перебування за містом, подалі від гамірних буденних справ, поспілкуватись з близькими, зробити їм чудовий сюрприз, скуштувати смачний шашлик на природі завжди приємно та радісно.

Саме відпочинковий комплекс «Дача» зможе втілити усі Ваші задуми в реальність. Зручне розташування недалеко Львова, наявність мальовничого краєвиду, дивовижного чистого озера, затишних альтанок та зручних мангалів зроблять святкування дня сім`ї та активного дозвілля повністю відповідним тому, як саме слід святкувати такі свята - із близькими та поза межами дому і сучасних гаджетів.

На превеликий жаль, тотальний і надміру швидкий технічний прогрес має і зворотній не зовсім приємний бік.

Ми, засиджуючись за комп’ютером, телевізором, ігровими приставками все менше часу проводимо в активному русі та в колі друзів і близьких. Гіподинамія стає небезпечною бідою уже 21 століття.

Рух – це життя, а сім`я- це найголовніше в житті. Тому відпочинковий комплекс «Дача» з радістю підтримує та стверджує правильні життєві орієнтири. Влаштуєте собі пікнік біля Львова, оберіть зручне місце для шашлика, насолодіться відпочинком біля озера, дозвольте собі похід у лазню або релаксуюче купання в чані- що б Ви не обрали для себе та рідних, ми впевнені- це лише укріпить приємні враження та незабутні спогади про дивовижний радісний день.

Приїздіть самі та кличте свої друзів, батьків, дітей, братів та сестер. Тут є місце для усіх!

14.05.2017

Відгуки