Чи можна дітям відвідувати лазню?
Таке питання часто цікавить батьків. Про користь лазні та її чудодійний вплив відомо давно. Дорослим варто хоча б раз на тиждень взяти собі за правило оздоровлюватися в парній. А як дитячий організм реагує на пар та занурення в холодну воду? Пропонуємо розібратися разом.
У відпочинковому комплексі “Дача” поблизу Львова створені всі умови для приємного проведення часу з дітьми. Батькам не потрібно думати, де залишити малечу. Можна влаштувати незабутній сімейний відпочинок.
 

З якого віку брати дитину в лазню?

В давні часи баня була найчистішим місцем, де гарячий пар та цілющі трави створювали необхідну атмосферу стерильності. Вірування у силу добрих духів лазні також відігравало важливу роль. Тому дітей народжували в лазні, в чистоті та теплі.
Не дивно, що малюки дуже швидко починали відвідувати парну та проходити банні процедури. Тому не було необхідності спеціально готувати дітей до першого відвідування лазні. Вони звикали змалку та отримували оздоровчий ефект.
Часи змінилися. Сьогодні мами з немовлятами не часто мають змогу відвідувати лазню. Педіатри радять починати банні процедури після трьох років. В кожному випадку, не забудьте запитати поради лікаря перед першим візитом малюка до лазні. Хоча це чудове оздоровлення та загартовування для організму, існує ряд протипоказань. Тому, думка спеціалістів важлива.
 

Перше знайомство

Починайте вдома привчати дитину до контрастного обливання. Створюйте веселу та захопливу атмосферу під час купання. Важливо, щоб малюк не боявся водних процедур. Тоді лазня йому точно сподобається.
 
Дотримуйтесь кількох обов'язкових правил при знайомстві малюка з парною:
  • Для першого візиту у парну варто зменшити температуру до 80 градусів. Дитині цього буде цілком достатньо. Не забувайте про відчуття міри. Не варто влаштовувати стреси для дитячого організму.
  • Період перебування у парній не повинен перевищувати двох хвилин. Для малюка трьох заходів буде цілком достатньо, оздоровчий ефект гарантовано.
  • Не обливайте дитину різко холодною водою, якщо ви не робили цього раніше. Починайте з теплої, поступово зменшуючи температуру.
Головне не поспішати. Перший візит має залишити багато приємних емоцій. Тоді малюк захоче повернутися сюди ще не раз.
 
У відпочинковому комплексі “Дача” біля Львова працюють досвідчені пармейстри, які знають свою справу. Вони допоможуть підібрати оптимальний режим для знайомства вашого малюка з лазнею.
 

Вплив лазні на дитячий організм

Лазня сприяє зміцненню імунітету. При регулярному відвідуванні ви просто забудете про нескінченні простудні дитячі хвороби. Існує також ряд хронічних захворювань, при яких медики рекомендують відвідувати лазню. Банні процедури мають цілющий вплив органи дихання, суглоби та шкіру. Тому, при наявності проблем, запитайте у свого педіатра. Можливо лазня стане найкращими ліками.
Також спеціалісти відмічають позитивний вплив лазні на нервову систему. Діти, які звикли до парної змалку, здорові та стійкі до стресів. Адже вміння розслаблятися у них виробляється змалечку. Неврози та депресії їм не страшні.
А ще маленькі діти дуже люблять проводити час з батьками. Спільний сімейний відпочинок однозначно буде для них корисний.
 
Відпочинковий комплекс “Дача” під Львовом гостинно запрошує вас та ваших діток. Проводьте час разом корисно та цікаво

22.03.2019

Відгуки