А як ви ставитесь до Хелловіну?

Думок про це свято дуже багато, і часто вони суперечать одна одній. Один із багатьох кельтських обрядів не лише пережив свою культуру. Хелловін розвинувся у дійство світового масштабу. Водночас став вдалим комерційним проектом.

У ніч з 31 жовтня на 1 листопада вулиці великих міст та маленьких селищ по всіх континентах заполонюють страхітливі гарбузи-світильники, монстри, скелети, відьми та вампіри на будь-який смак. І врятуватися від цієї нечисті можна лише … цукерками.

Погляд в історію дивного свята

Давним-давно в Ірландії люди святкували завершення осінніх робіт та згадували померлих предків. Така традиція притаманна кожному народу, звернувшись до язичницького коріння ми знайдемо багато подібного й у нас.

З приходом християнства багато свята трансформувалися та отримали нові забарвлення. Так з'явилося “надвечір'я Дня всіх Святих”. Разом з ірландськими емігрантами Хелловін переплив до Америки, де бог комерції зробив свою справу. Чудернацьке свято набуло шаленої популярності.

За шумним святкуванням, карнавальними костюмами та солодощами сьогодні мало хто пам'ятає про подяку за добрий урожай та згадує померлих предків. А саме з цього все починалося.

Час для очищення тіла та душі

Можна по-різному ставитися до Хелловіну. Але коли на прибраних городах ліниво гріються на осінньому сонечку останні жовтобокі гарбузи, а в повітрі лине бабине літо, хочеться тепла та затишку. Як і стародавні кельти, ми хочемо зігрітись та очиститись перед довгими затяжними холодними місяцями.

Відпочинковий комплекс “Дача” гостинно відкриває вам свої двері. Тут ви можете зануритися у стародавній ритуал очищення, і не лише у переддень всіх святих. Чан на травах, справжня баня на дровах, оздоровчі процедури зміцнять ваш організм та захистять від усякої нечисті. Навіть, якщо ви у неї не вірите.

02.11.2018

Відгуки