11 липня запрошуємо усіх у відпочинковий комплекс «Дача» відзначати Всесвітній день шоколаду - World Chocolate Day

Неповторне та оригінальне свято усіх ласунів — Всесвітній день шоколаду лише віднедавна знаходить своїх прихильників на Україні, проте ми у заміському відпочинковому комплексі «Дача» пропонуємо виправити це прикре упущення. Приїздіть до нас на «Дачу» і віддайте належне Всесвітньому дню шоколаду — святу позитиву, веселощів та неповторного солодкого життя. Започаткували це свято французи ще у 1995 році, і на даний час цю ініціативу підтримали та продовжують популяризувати любителі ласощів у багатьох країнах світу. Цей день зовсім не є «шкідливим» для фігури, адже новітні наукові дослідження довели виключну та надзвичайну корисність шоколаду для організму людини. Ще древні ацтеки називали шоколад «їжею богів». Адже шоколад - це:

  • найефективніший природний антидепресант;
  • дієвий вітамінний продукт, що містить вітаміни A, B, C, D і E, кальцій, калій та натрій, а вітаміну В у плитці шоколаду є у наявності більше, ніж у банані чи апельсині;
  • джерело постачання до організму фенаміну – речовини, що дарує відчуття закоханості;
  • гарант зниження ризику виникнення інсульту та інфаркту міокарда на цілих 39%, за умови щоденного вживання шоколаду;
  • стабілізатор кров’яного тиску, при чому для позитивного ефекту цілком достатньо лише двох цукерок темного шоколаду на день.


Організатори святкування цього солодкого свята у відпочинковому комплексі «Дача» закликають усіх бажаючих вшанувати цей неповторний продукт, поїдаючи незлічену його кількість саме у Всесвітній день шоколаду. Будемо виготовляти шоколад та вивчати його похідні, проводити смачні дегустації, конкурси та майстер-класи, спробуємо себе в ролі шоколатьє та багато іншого. Розкажіть друзям! Та чекаємо Вас для солодкого частування на «Дачі».

11.07.2017

Відгуки